Jump to content
evid

Jaký je rozdíl mezi moduly od UPC a od firmy LICA

Recommended Posts

Mám HD televizor Samsung PS50C680 s CI slotem a uvažuji o koupi CI modulu.

Chtěl jsem si koupit modul od firmy LICA za 1308 Kč vč. DPH + asi nějaké poštovné.

Nyní jsem v ceníku UPC s platností od 9.9.2011 objevil nabítku prodeje CI modulů za 999 Kč.

Jaký je mezi nimi rozdíl? Nebo je u modulu z UPC, když je levnější, nějaký "háček" - tzn. např. nějaký závazek nebo co?

Nyní jsem v ceníku UPC s platností od 9.9.2011 objevil nabítku prodeje CI modulů za 999 Kč.

Prosimtě kde si našel tento ceník ? Jak hledam tak ho nemůžu najít. Jediný který nacházím je ceník platný od 12.09.2011. Díky

CV-5000 CINX , Verze SW V1.19 CZ HW 04-25C-50

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Asi vim, odkud vitr vane (taky jsem si toho nekde vsimnul):

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=3 ... &start=140

aby řeč nestála, stejně už je to za dveřma... ceník zařízení od 1.10.11

stb cv-5000 - 1799 (3 roky)

kaon hdpvr - 4999 (150 - 3 roky, 100 - 4 roky)

ca modul - 999 (-)

Asi tohle mysli...?

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• lokalitaOVA
  • internet-
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníCA

Právě proto se divím. Slamb tam píše zatím neofiko že

je to ceník zařízení od 1.10.11
a on přímo odkazuje na ,
,Nyní jsem v ceníku UPC s platností od 9.9.2011 objevil nabítku prodeje CI modulů za 999 Kč.,,
.

:roll:

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Je tam :) CA modul za 999Kč. To je pravda . Platný je ceník ale od 12.9 2011 a né od 9.9 2011 (9.9 2011 byl jenom podepsán) To mě zmátlo ale na věci to nic nemění. Taky by mě zajímalo porovnání mezi LICA a UPC.

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Dotaz na ceskych kolegov,klientov UPC CZ a majtelov CA modulov.UPC SK dava na jeden mesacny pausal jeden CA modul.Niekde som cital,ze UPC CZ dava dva CA moduly na jeden mesacny pausal.Ja momentalne vyuzivam zakladny STB a CA modul a chcel som aj druhy CA modul namiesto STB,ale musel by som platit dva pausaly mesacne za dva CA moduly.Chore!!!

55.PNG

• lokalitaBratislava II
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komfort
  • telefonTelefón Basic
  • zařízení3x CA,Samsung TV,HBO,Plus,Ubee EVW3226

Dnes je 1.10.2011 a zatím jsem nenašel ceník platný od 1.10.2011 o kterém se tu psalo v souvislosti s možností odkoupení zapůjčených přístrojů. Víte někdo něco?

Ten minulý - tedy stávající ceník internetu taky platil od září tedy od 12. 09. 2011.

A ceník TV, ve kterém byla možnost nákupu CAM za 999,- Kč, platil od 12. 09. 2011 do 20. 09. 2011.

Navíc dnes je tuším sobota a je doufám všeobecně známé, že v sobotu se zas tak moc nepracuje.

Osobně sice také na možnost odkupu čekám, ale když to bude tento podzim, tak to taky bude dobře.

• lokalitabylo vyplněno
  • internetInternet 30
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníbylo vyplněno

To je pech . Mynulý týden sem objednal modul od Lica.cz. :( Jsem zvědavý jak dlouho tam tahle nabídka vydrží . Minule to stáhly za chvilku.

• lokalitaPlzeň
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD Mediabox

Tak dle sdělení od UPC budou prodávat moduly až po novém roce:

Touto cestou si Vás dovolujeme informovat, že zakoupení CA modulu od společnosti UPC Česká republika a.s. za 999,- Kč bude možné od nového roku. V současné době CA modul není na skladě.

Tak uvidíme

Guest

Tak jsem taky zkousel dotazovat ohledne CA modulu a poskytli mi nasledujici odpoved :

Tímto si Vás dovolujeme informovat, že CA modul je možné zakoupit prostřednictvím společnosti LICA s.r.o. na internetových stránkách www.dvb-c-shop.cz. Cena CA modulu je 1 308,- Kč.

Dále si Vás dovolujeme informovat, že prostřednictvím naší společnosti je možné CA modul pouze pronajmou za 49,- Kč/měsíčně. Podmínkou je, že Váš televizní přijímač musí mít vestavěný DVB-C tuner a kompatabilní CI+ slot.

Da sa tedy odkoupit primo od UPC nebo nikoliv ?