Jump to content

UPC B2B služby -zkušenost

Recommended Posts

Zdravím,

rozhodl jsem se s vámi podělit o mé zkušenosti s kvalitou B2B oddělení u UPC.

Někteří z vás si možná pamatují jaké jsem měl problémy se standartním fiber business internetem, ale rozhodl jsem se dám UPCčku ještě jednu šanci a kontaktoval jsem B2B oddělaní s poptávkou internetových služeb.

Brzy na mou poptávku odpověděla obchodní zástupkyně a dohodli jsme se na schůzce na které jsme probrali co za služby potřebujeme (jednalo se o symetrické připojení 15/15 Mbps, 2x statická IP adresa + 1/2 racku v datacentru UPC).

Při této schůzce jsme se dohodli, že mne bude asi do týdne kontaktovat s nějakou nabídkou případně technici UPC kteří budou zjišťovat možnosti napojení (u B2B přes optiku nebo WiFI), ale dlouho se nic nedělo.

Asi po dvou týdnech se mi Paní ozvala s tím, že u společnosti končí a předává se to někomu jinému kdo mne bude kontaktovat a s kým to dořeším, takže jsem čekal.

Uběhl asi týden a skutečně mi volal nějaký pán z UPC, že vše přebírá a jestli mám o jejich nabídku zájem, když jsem mu sdělil, že jsem stále žádnou nebídku nedostal celkem se divil a slíbil, že do konce týdne zašle cenovou nabídku.

Dnes je tomu již dva nebo tři týdny od posledního kontaktu a stále nic.

Dělá si UPC z firem skutečně jenom pr**l nebo jsou u B2B ještě neschopnější blbci než u maloobchodu?

• Fiber Business 240
  • -
  • Business Premium
  • Modem Cisco, HD PVR, Horizon, CA modul
  • Ostrava