Jump to content
Guest tomus

Prechod T2000 na T4000 ?

Recommended Posts

Guest

nevite prosim nekdo, jestli jsou to schopni udelat zmenu tarifu behem zuctovaciho obdobi? chybi mi zas tejden a mam po limitu, poslal jsem na intenet@karneval.cz v sobotu zadost(posledne mi v sobotu klidne vyridili) o prechod, tak jestli mam cekat odpoved, nebo rovnou zazadat o zvyseni limitu o 5GB/5GB

PS: vsimli jste si, ze v dopise o prekroceni limitu je napsano 5/5GB za 300 a 10/10GB za 600......no a v ceniku v pdfku je napsano za 10GB/10GB jen 450kc

Guest

Necekej o prevod na jiny program se musi zadat pisemne a to formou nove smlouvy

Guest

dneska jsem tam volal jeste kvuli nefunkcnimu webmailu( posta chodi, ale jen se preposila a v Dorucene se zadna neobjevuje:( ) a slecna mi sdelila, ze neni s prechodem neni problem a ze to zada do systemu jeste rucne a behem dneska, nebo zitrka by to melo probehnout..........tak teda nevim :roll:

Mel jsem podobny problem, nastevil jsem preposilat postu na mobil, ta se preposlala ale na serveru uz ta zprava nezustala, ackoliv jsem to mel zaskrtnuto.

Pomohlo odskrtnuti, potvrzeni a znovu zaskrtnuti, pak uz to bylo OK.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Guest

Tak hotovo.....od dnesnich brzkych rannich hodin to zacalo chodit 4Mbity(4.5 podle meraku na karnevalu).

Takze rusume zni.....ANO prechod lze ralizovat telefonicky nebo zadosti na mail.

PS: posta mi poras nechodi a o Gigove schrance si taky zatim jen nechavam zdat :P

Guest
Mel jsem podobny problem, nastevil jsem preposilat postu na mobil, ta se preposlala ale na serveru uz ta zprava nezustala, ackoliv jsem to mel zaskrtnuto.

Pomohlo odskrtnuti, potvrzeni a znovu zaskrtnuti, pak uz to bylo OK.

Dekuji natisickrat :D zajimave, ze tohle nikdo z techniku karnevalu nezkusil, kdyz to zkoumali, proc to nejede. Uz to beha jak ma....ted jeste budu vymhat tu gigovou schranku :P

Guest
Tak hotovo.....od dnesnich brzkych rannich hodin to zacalo chodit 4Mbity(4.5 podle meraku na karnevalu).

Takze rusume zni.....ANO prechod lze ralizovat telefonicky nebo zadosti na mail.

PS: posta mi poras nechodi a o Gigove schrance si taky zatim jen nechavam zdat :P

4,5M ti to bude chodit furt :-) teda aspon tak to chodi me ...VSUDE :D

Guest

ja jsem o prechod zazadal dneska rano a po 12h uz to bylo udelany ...

Takze nahoru vam to frknou hnedle :)

Ja jsem dnes rano pro zmenu zazadal o prechod z T2000 na T1000 (prostrednivtvim e-mailu) a bude to az od 1.7. :

Timto potvrzujeme, ze jsme od Vas obdrzeli pozadavek na zmenu

telekomunikacnich sluzeb.

Dovolujeme si Vas upozornit na jednomesicni vypovedni lhutu, ktera podle

Vseobecnych podminek zacina bezet od 1. dne mesice nasledujiciho po obdrzeni

vypovedi.

Ke zmene tedy dojde k 1.7.05.

Za změnu tarifu je uctovan jednorazovy poplatek ve vysi 500 Kc podle platneho

ceniku.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

Guest

to je naprosto logicky...potrebujou abys platil co nejvic penez co nejdyl....takze drazsi hned, levnejsi az za dva mesice...