Jump to content

Dotaz ohledne cen za sluzby !!!


Recommended Posts

Zdravím,

chci se optat platim za telku 6 kil .. nabidka standart. A nedavno mi obchodni zastupkyne nejaka prisla sem ke me a nabidla net za 3 kila 25mb. a stim ze bych to platil najednou ..tj. 899 a musim minimalne na rok a pak po roce bude cena stejna. a kdyz sem chtel ponizit televizi tak mi na UPC lince rekli ze ta nabidka standart nejde snizit ze to je takhle dany a kdyz sem rekl ze chci zrusit smlouvu tak co mam udelat tak uz mi rekli stranky a kde co jak. a net mi nabidli na te lince tech 25mb za 399 na rok! a po roce 599 Kc. Coz nechapu teda. Jak je mozny ze mi obchodni zastupkyne nabidne uplne jine ceny, o polovicku skoro levnejsi internet a televizi mi nejsou schopni ponizit i kdyz sem rekl co mam teda delat kdyz chci zrusit smlouvu. a bavil sem se se znamym tak mu to normalne snizili (televizi) ale nvm co mel za tarif a uz je to nejakejch dobrejch par mesicu.

Link to post
Share on other sites

když chceš snížit televizi, tak to celý zruš a vem starter za 150 a 25M za 399...

oz ti nabízela balíček, kdy k tv za 600 máš net napořád za 300... jinak je net za 399 pro nový klienty nebo za 599 pro stávající, nic víc, nic míň...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Link to post
Share on other sites
Zdravím jak je možný, že za květen za služby TV a internetu zaplatím 1089 kč a od června je to 1242 Kč ! Můžete mi to vysvětlit?

 

Možné to je, moje vyúčtování za květen bylo rovněž nižší, nežli byla účtována částka za předešlé měsíce. Po zkoumání jsem přišel na jednu maličkost - UPC změnilo fakturační období, u mne bylo původně stanoveno od 3. dne měsíce do 2. dne následujícího měsíce a změněné období je od června vždy od 1. dne do posledního dne v měsíci.

 

Chybou UPC je, že na tuto skutečnost zákazníky neupozornila ve vystavené faktuře.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...