Jump to content
Sign in to follow this  
PePs

TV SHARP LC22LE320E - nenaladěné kanály UPC přes CA modul

Recommended Posts

Dobrý den, mám problém s laděním UPC programů přes CA modul na TV SHARP(LC22LE320E). Ani při automatickém ani při ručním ladění se mi nedaří do TV dostat některé programy (např. HBO, HBO2, HBO Comedy, Markíza, Joj,MGM, Hallmark, Viasat Explorer, Extreme sports,MTV czech...). Takže z celkem 106 TV stanic vidím jen 75 stanic.Zajímavé je, že např.na MUX5 (170500/64/5000), kde je HBO, HBO2...Daring TV se do TV uloží jen radio FunOne Station ale nikoli zmíněné TV programy. Na jiné TV Sony a na STB v témže bytu vidím v EPG všechny programy v nabídce UPC. Další problém je, že při každém zapnutí TV se na obrazovce objeví menu "funkce/common interface", které se musí stiskem tl. EXIT vypnout a pak teprve lze sledovat programy. Přehrání firmware v TV nepomohlo. Dokáže mi někdo poradit kde je chyba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmíněnou diskusi jsem už četl. Zkoušel jsem navrhované kroky, nicméně bez výsledku...Kanály se během ručního ladění objeví (např. nalezeno 22 kanálů) nicméně po stisku tl. OK se neuloží do paměti TV (tak jak je to u jiných kanálů...CT, Nova, Eurosport, HBOHD...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli se té televize můžeš zbavit, tak to udělej. Ve stejné velikosti a při stejných parametrech, ovšem podstatně levnější a hlavně s odzkoušeným bezproblémovým příjmem DVB-C pořídíš Samsung: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=80338, který je navíc monitor s TV tunerem, takže případně bezproblémů zařaditelný i do účetnictví firmy (odpočet DPH a jednorázově odepisovatelná položka).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest jeremy68

Dobrý den,mám stejný typ televizoru a programy se mi naladí všechny.Používám rychlé ladění a zemi nastavím Finsko nebo Německo.Mám,ale jiný problém.Mužete mi prosím napsat vaší zkušenost s tímto televizorem?Při zapnutí televizoru mi samovolně vyskočí menu a také vyskočí při přepnuti z jednoho kanálu na druhý.Druhý problém je,že přepnutí z jednoho kanalu na druhý trvá neúměrně dlouho až 8 sekund.Popřípadě pokud má někdo jiný podobnou zkušenost prosím napište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...