Jump to content

Výpadky MOST


Guest tomus

Recommended Posts

takže zady v Mostě je to to samí...každé 2 minuty mě to reconnectne....zhoršili se mi pingy všechno mi jede pomalejš....hlavně při online hraní.....má někdo tyto problémy také??

Link to post
Share on other sites

V tento čas zatím žádné výpadky nebo zpomalení nepozoruju.Comp jsem zapínal ve 20:00 a zatím je to ready.Od té doby co mám karneval jsem nezpozoroval žádný výpadek kromě jednoho kdy měnili router.Rychlost je taky v pohodě,podle měření na DSL je spíš větší než 2000kbps.Takže O.K. :D

Link to post
Share on other sites

Souhlasím se SNapem, hraju America's Army a poslední 2 týdny nemám menší ping než 130 na serveru, kde jsem měl ping 30...Je to všude, rychlost stahování je v pohodě, nemůžu si stěžovat, ale pingy jsou strašné...Český server, všichni ping 15 a já 110, tak co to je tohle? To nechápu...Díky za vysvětlení... :roll:

Link to post
Share on other sites

Nejak ten net blbne...kdyz necham spusteny ICQ tak se porad odpojuje, odezvy na ceske servery jsou celkem dobre, ale do zahranici je to bida s nouzi. Doufam ze to vyresej co nejdriv. :roll:

Link to post
Share on other sites

U mě je net v pohodě,s ICQ je to taky ready,ping 30 plus minus nějaký drobný...jak kdy.Rychlost 2200/260 podle DSL.Občas mám na zahr.servery taky pomalejší odezvu,ale většinou to běhá uplně v pohodě.Jinak nějaké problémy nepozoruji,max.spokojenost. :)

Link to post
Share on other sites
Myslim si, že pan Venca je nějaký ten kamarád Karnevalu, popírá všechny zde zmíněná fakta, pozor na něj.

 

Jsou to jen strohá fakta,která nejsou ovlivněna žádnou ze zůčastněných stran.A nebo mam třeba jen štěstí,že v této lokalitě to jede zatim dobře.

P.S.-kdes četl cokoli o popíráni faktů,jsou to jen moje poznatky které nikomu nepodsouvám,ale jen se o ně dělím s ostatními.

Dnes fakta: DSL: 2168/280 prům.ping-27,106ms.

Karneval :1280/163,97

Tak,a teď kdo z nich je lhář a fixluje :?: a pak že karnevaláckej měřák fixluje a přidává.Nebo je snad měřák na karnevalu mešuge?Objasní to někdo?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Je to nějaký divný :roll: , ale pingy, který se zdály být v pořádku zase lítají, mají s tím problémy všichni ti, s kterými hraju, nevim, co se děje, ale na serveru GAMEZONE mám nejmenší ping a na evropských jsem měl ping 30 a teď mám 178, je to normální, myslím, že asi ne :x Docela bych přívítal nějakou změnu, no, nechám se překvapit.... 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...