Jump to content

UPC a stahovanie z Hotfile, Fileserve a Filesonic

Recommended Posts

Guest Vision

Zdravicko,

rad by som sa opytal aka je momentalne situacia so stahovanim pod premiovym uctom zo spominanych servrov. Vedu sa tu diskusie ci je to vina UPC alebo naopak. Ja sa chcem spytat na konkretne skusenosti v poslednej dobe.

Mam v plane prejst na Fiber Power 25 pripadne 50, ale vylucne so zameranim na neobmedzene stahovanie. O rychlosti co tu spominanete urcite nestojim...

Momentalne mam net Turbo 3 a sosam tam 270kb/s aj ked nemam zaplatene Premium. Urcite by som nechcel dopadnut s premiovym uctom co mi pojde este pomalsie... :evil:

Dakujem za info

• 2 months later...

Mám premium účty na FileServe i FileSonic a stahuju z nich pomocí Internet Download Managera.

Při stahování z FileServe kolísá často rychlost od 1 po 12 MB/s , u FileSonicu je to stabilně 10 až 12 MB/s ...

• Internet 500
  • TV Komfort
  • CA modul + HD Mediabox + Modem Compal
  • Praha 10
Mám premium účty na FileServe i FileSonic a stahuju z nich pomocí Internet Download Managera.

Při stahování z FileServe kolísá často rychlost od 1 po 12 MB/s , u FileSonicu je to stabilně 10 až 12 MB/s ...

já naopak premka na to nemám a stahuju z nich v průměru ~200kB/s, jinak mám premko na share-rapid a tam jedu na maxa (~30Mb/s)

• 2 weeks later...
  • 4 months later...

Uz mi neda nereagovat. Kde kto tu napise totalnu blbost a este da zato smajla aku mudrost napisal.

Ludia si uvedomte jednoduchu vec a to:

Preco by napr. fileserve bol spomaleny 10 nasobne.. zrazu je tak zatazeny? Zrazu? Kto by ma vo fileserve tu drzost uctovat plne poplatky ludom za sluzbu ktora nefunguje.

Takze skoncite nekonecnu diskusiu o tom kto blokuje a ci blokuje.

UPC jednoznacne blokuje prenosovu rychlost a mate to dokonca aj v zmluve ! Len je to tam napisane tak trochu zahmlene.

Takze ak tu niekto napise ze "mam upc a mne to ide naplno" to neznamena ze ta neblokuju. Znamena to len tolko ze za dane fakturacne obdobie si este neprecerpal svoj limit.Napr 80GB/mesiac..Alebo este niesi v databaze chronickych stahovacov. Napr 80GB/mesiac.

Takze tak. Mimochodom. Bol som spokojnym zakaznikom T-com optik. UPC je des.

Pre upc tvori problem chronickych stahovacov mozno urcite percento zakaznikov. Je to len politika.