Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Výpadek PlayStation Network a Qriocity:

 

Zjistili jsme, že v období od 17. dubna do 19. dubna 2011, byly, některé služby a informace o uživatelských účtech v ohrožení v souvislosti s nelegálním a neoprávněným vniknutím do našich služeb. V reakci na tento útok, jsme byli nuceni udělat:

 

Dočasně vypnout služby PlayStation Network a Qriocity

Obrátit se na specializovanou firmu, která provedla kompletní vyšetření celé situace

Začít s okamžitým zlepšením bezpečnosti a posílením naší síťové infrastruktury, což vám poskytne lepší ochranu vašich osobních údajů

 

Velmi si vážíme vaší trpělivosti a pochopení. Děláme vše proto, abychom tyto problémy vyřešili, co nejrychleji to půjde.

 

I když stále vyšetřujeme celou záležitost, jsme přesvědčeni, že neoprávněná osoba, která se nabourala do našeho systému, mohla získat některé informace, které jste během registrace vyplnili: jméno, adresu (město, stát, směrovací číslo), zemi, e-mailovou adresu, datum narození, login a heslo do PlayStation Network a Qriocity a PSN online ID. Je také možné, že fakturační adresa a historie nákupu byla ukradena. V tuto chvíli nemůžeme vyloučit ani možnost, že vaše číslo kreditní karty mohlo být též odcizeno. Pro ochranu před krádeží z vašich účtů doporučujeme pečlivě sledovat vaši kreditní kartu a důkladně zkoumat výpisy z účtu. Jakmile budou služby opět online, doporučujeme změnu hesel nebo vytvoření nových účtů.

 

Ještě jednou děkujeme za vaši trpělivost. Slibujeme, že se v co nejkratší době pokusíme opět nahodit naše služby.“

 

takze to neni dobre

Sdílet toto téma


Link to post

Hm, pěkný, jestli se dostali i k číslům kreditky, tak chudáci klienti teda. Ono vůbec zabezpečení kreditek je poněkud zvláštní, když stačí pouze k provedení transakce s penězi napsat čísla co jsou na ní viditelná - žádnej PIN, nic, to je blbej systém.

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se


 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×