Jump to content

Recommended Posts

Proč při problémech s nějakým muxem taky nenapíšete město, ve kterém máte problém.

Tak třeba v Ostravě nedávno zvýšili výkon DVB-T vysílače a tak tam může docházet k nějakému rušení ...

Ale takhle nejde moc pomoci, v Praze já nevidím žádné problémy na tomto muxu.

Měl jsem po přeladění z rastru Karnevalu na UPC problémy s muxem 12, protože v Praze na stejném kmitočtu DVB-T. Musel jsem vyměnit část domácího rozvodu aby mi vše zase fungovalo.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha

Standa:omlouvám se,jedná se o Brno-Líšeň.V pátek byl u mě technik na výměnu STB a aniž by cokoli zkontroloval,tak ještě před vstupem do baráku zvýšil úroveň signálu(aspoň takhle mi to řekl).Byl to takový starší pán,co se zřejmě učil u Edisona(bez urážky).Tak by mě zajímalo,jestli to může mít nějakou souvislost.Tvrdil,že nejhorší signál bývá u slovenských stanic.Fakt jsem nepochopil,jakou souvislost to má s výměnou STB...

• -
  • -
  • TV Komfort
  • HD mediabox
  • Brno-Líšeň

Tramin: mrknu na to a dam ti vedet, tyhle stanice moc nesleduju.

Jinak ten technik mohl v rozvadeci treba demontovat stare filtry na nabidku Klasik, ci neco dalsiho, slovaci byvaji spatni kvuly ruseni od U:fona.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Proč při problémech s nějakým muxem taky nenapíšete město, ve kterém máte problém.

Tak třeba v Ostravě nedávno zvýšili výkon DVB-T vysílače a tak tam může docházet k nějakému rušení ...

Ale takhle nejde moc pomoci, v Praze já nevidím žádné problémy na tomto muxu.

Měl jsem po přeladění z rastru Karnevalu na UPC problémy s muxem 12, protože v Praze na stejném kmitočtu DVB-T. Musel jsem vyměnit část domácího rozvodu aby mi vše zase fungovalo.

Který, že to vysílací tv kanál v Ostravě nedávno zvýšil výkon?

• -
  • -
  • nic
  • nic
Který, že to vysílací tv kanál v Ostravě nedávno zvýšil výkon?

Tak se omlouvám, minulý rok začal vysílat MUX 1 z Lysé hory 100kW a tak se mi to nějak spojilo :-o.

V Ostravě (vysílač Hošťálkovice) vysílá 100kW již od roku 2009

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha