Jump to content
petr21

Problém s EPG

Recommended Posts

Už pár dní pozoruju problém s EPG u HBO, HBO HD, HBO2, HBO Comedy a dnes i u Filmbox HD a pár dalších, kde je uveden pouze název programu bez doplňkových informací (stručný popis děje, obsazení atd.) Jak je to u vás?

U mě to je stejné. Předevčírem bylo i EPG špatně časově, ale já to neřeším. Stejně málokterý kanál začne vysílat pořad včas. Ale uznávám, že to může být pro někoho nepříjemné a třeba u Nicku mi to vadí, protože jejich program nevychází online dopředu.

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město

S tím posunem času u EPG jsem to taky zaregistroval a u některých kanálů se to děje dost často.

To, že nejsou vysílány doplňkové informace mě docela štve. Vždy jsem se podíval, o čem který film bude.

Nejenom to, jak píše petr21, ale kolikrát mám na těchto kanálech i nesprávný program a při pohybu EPG časem jakoby problikává a nic neukazuje.

Internet 200+ s Horizon Komfort+

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, Bezdrátový modem CBN CH7465
  • Kolín

Taky by mne zajimalo, v cem ze je ten programovy pruvodce tak genialni, jak se vyklada.

Uz delsi dobu si vsimam totalne nesmyslnych udaju napric ruznymi programy.

Ted Prima:

12.50 - 13.55 - Nedokonale zlociny

13.55 - 18.00 - pravo byt otcem

Barrandov:

11.40 - 18.50 - Barrandovsky videostop

....

Staci letmy pohled do teletextu (zaplat za nej) a vidim, ze je vse uplne jinak.

Nehlede na to, ze v posledni dobe uz neni psane ani o co se jedna - pouze nazev a finito.

Ostrava- Dubina.

Edited by Guest

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Nesrovnalosti v EPG u některých programů (např. Nova, HBO Comedy, Cinemax...) pořád přetrvávají. Při programování nahrávání s tím je dost práce to dát pak do kupy, aby to odpovídalo skutečnému programu. :?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Včera (28.4.) večer byl problém s EPG například u těchto stanic:

Filmbox HD

HBO Comedy

TV Barrandov

STV1

STV2

Očko

MGM

Další jsem nekontroloval, přestalo mě to bavit, ale problém byl i u dalších stanic.

Problém je, že se to každým dnem mění. Co funguje dnes, zítra nefunguj a naopak. Už by s tím UPC mělo něco udělat! Při programování nahrávání je to pěknej vopruz.

Dnes večer všechny zkontroluju a seznam dám sem.

Je fakt, že s tím seznamem je to trochu problém, protože nesedí třebas jen část programu a jak píše Petr21, mění se to. Většinou se na to narazí, až když si chce člověk něco naprogramovat na nahrávání.

Tento týden providelně např. u stanice HBO Comedy z EPG vypadává v 19:35-20:00 sitcom S dětmi na krku, včera jsem v EPG viděl chyby u HBO v programu na dnešní den a podobně tom bylo i u Cinemaxu. Taky jsem tento týden zahlédl v EPG na některý den (nepamatuji si přesně který) i Televizí noviny v trvání od 19:30 do 22:00 atd.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Teď (1.5. - 20:30) nejsou doplňkové informace u kanálu HBO HD, HBO, FilmboxHD a Cinemax a u ČT HD je v EPG stále program ČT 1 i když je vysílána ČT 4.

Takže EPG stále s problémy a uvidíme, jak to bude dál.

Snad nejsem sám komu v poslední době se zdá EPG nějak nepřesné . U některých kanálů se zasekne v určitém čase .Někde není vůbec a jinde zase vysílané programy vůbec nesouhlasí s tím co informuje EPG . Jak a z jakého zdroje se dodávají do EPG informace? . Jestli a jak často probíhá nějaká aktualizace dle třeba případných změn ve vysílání atd.

CV-5000 CINX , Verze SW V1.19 CZ HW 04-25C-50

• Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • HD Mediabox
  • Plzeň

Funguje někomu EPG korektně?Ukazuje se mi jen do 9.7,např na českých programech jako ČT1,Nova atd...Restarty STB samozřejmě nepomáhají.

• Internet 200
  • Telefon 30 minut
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox
  • Brno

EPG "funguje" trvale špatně. U řady programů se nenačtou informace vůbec, anebo jenom část pro nejbližší čas, někde se načítají se zpožděním. Zpravidla, když právě potřebuju informaci, tak není (- pan profesor Parkinson by se jistě radoval).

Dnes zase na všech programech nesouhlasí EPG.Už aby s tím něco udělali teď to zlobí každou chvíli. :(

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, Modem Technicolor TC7200
  • Bílina

No a teď si představte, že někdo (třeba já) si automaticky nahrává podle EPG... a co se mi asi nahraje, když někdo posune EPG o hodinu proti skutečnému programu, si asi dovedete představit...

takhle jsem si teda 21. století nepředstavoval

• Fiber Business 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • Je toho hodně.
  • Praha 6

Dnes zase na všech programech nesouhlasí EPG.Už aby s tím něco udělali teď to zlobí každou chvíli. :(

Zrovna 7.8. jsem výjimečně s EPG včetně chronického JOJ Plus byl spokojený. EPG prostě ukazoval programy s časem v pořádku. Není problém u vás se seťákem?

Tak jsem myslel, ze to funguje - a prd.

napr. TV Barrandov EPG do 11.15 a pak az 20.00, dalsi az 3 rano.

A nejenom na nem. Jsou tam vypadky/diry jako prase. Jedine, na co se da spolehnout je porad teletext. Ostrava-Dubina.

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

Trochu OT, ale nemá ještě někdo problémy poslední týden s některými kanály? Hlavně se mi seká MTV - úroveň i kvalita signálu náhodně na pár sekund vždycky spadne pod 10%, takže se zvuk trochu trhá...

Zlatej Kabel Plus...

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Kaon
  • Hlavní město