Jump to content
Sign in to follow this  
Sa-ff-a

Panasonic TX-P42U10E / DVB-C / HD programy

Recommended Posts

Zdravim

Mam jeden dotaz ( jestli jsem vse pochopil spravne )

Vlastnim TV Panasonic TX-P42U10E ( pri prepnuti budto do FIN anebo SWE nastaveni umoznuje TV nalazeni programu v DVB - C )

Zatim mam pouze od UPC signal analog , ale i tak chytam HD programy CT - PRIMA - NOVA pres DVB - T

Chtel bych si objednat tuto nabidku Starter + Sport : http://www.upc.cz/televize/starter/

+ k TV dokoupit a sparovat tento MODUL http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-moduly.htm , ale jde mi o to , jestli v teto nabidce Starter + Sport budu mit Nova Sport a Eurosport v HD

Anebo musim koupit nejakej specialni baliicek pro tyto dva programy v HD a ten jejich

HD Videorekordér ?

Doufam ,ze je to srozumitelne :) , dik za reakce

..jde mi o to , jestli v teto nabidce Starter + Sport budu mit Nova Sport a Eurosport v HD

NE :!:

..

Anebo musim koupit nejakej specialni baliicek pro tyto dva programy v HD a ten jejich

HD Videorekordér ?.

Musiš si vzít minimálně nabídku Standard.

Taky nechápu proč v balíčku SPORT nejsou HD programy, když se na nich vysílá to stejné co na SD kvalite.

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 50
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníTC7200 (bridge mode), Mikrotik RB962UiGS

hmm , to nastve :( , takze jedina cesta k Eurosportu a Nova Sportu v HD je jen za tech 600 Kc , no co no , nebude platit za dva kanaly 450 Kc navic , ale proc do balicku sport nedaj HD je taky divne :(

jeste jednou diky

To je celkem jednoduchá otazka proč nejsou HD kanály v doplňkových balíčcích ale až ve vyšší nabídce Standard :)

Pane, mně to tedy jako jednoduchá otázka nepřipadá, pomohl byste prosím slaboduchému (mně); je to technický problém anebo obchodní trik? HD jako luxus ti předce milý zákazníku nedáme jen tak.

HD je prémiový obsah. A kdo chce prémiový obsah musí si připlatit.

To je celé. Stejně jako HBO. Navíc nadpoloviční většina zákazníků nemá televize co by mohla příjmat HD a tak je zbyečné aby doplňkový balíček byl dražší a obsahoval i HD kanály.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

To je celé. Stejně jako HBO. Navíc nadpoloviční většina zákazníků nemá televize co by mohla příjmat HD a tak je zbyečné aby doplňkový balíček byl dražší a obsahoval i HD kanály.

No...vidím to jinak, ale když to takhle vidí UPC tak jejich problém. Pak si nevidí na špičku nosu. Člověk by od lídra kabelů čekal pružnější vůdcovství a ne pokukování kolem (po konkurenci) kdo HDuje a kdo neHDuje a handrkování o příplatky. Průraz HD (obecně) je otázka spíše měsíců než roků. Srovnávat to s HBO je nerelevantní. Ano je zbytečné aby doplňkový balíček byl dražší, prostě tam mají být i HD verze příslušných programů.

No...vidím to jinak, ale když to takhle vidí UPC tak jejich problém. Pak si nevidí na špičku nosu. Člověk by od lídra kabelů čekal pružnější vůdcovství a ne pokukování kolem (po konkurenci) kdo HDuje a kdo neHDuje a handrkování o příplatky. Průraz HD (obecně) je otázka spíše měsíců než roků. Srovnávat to s HBO je nerelevantní. Ano je zbytečné aby doplňkový balíček byl dražší, prostě tam mají být i HD verze příslušných programů.

Řekl bych že to takhle vidí hlavně distributoři kanálů. Ti si nastavují ceny a vzhledem k vyší náročnosti, datovému toku atd. je i vyšší cena. Alespoň si to myslím a přijde mi to logické.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 150
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníCompal

HD je prémiový obsah. Řekl bych že to takhle vidí hlavně distributoři kanálů. Ti si nastavují ceny a vzhledem k vyší náročnosti, datovému toku atd. je i vyšší cena. Alespoň si to myslím a přijde mi to logické.

Status HD programu jako "prémiový" jestli ne dnes tak zítra je achronismus; pravdou je, což jsem si neuvědomil, že výroba a distribuce (vně UPC) HD programů je ještě dnes náročnější, ještě to nemá dostatečný objem aby klesly náklady, ale už je to snad na cestě...

Jinak UPC a ostatní koncoví poskytovatelé asi neotevřou karty jakou marži si tam přihodí dnes a zítra, že.