Jump to content

Analog v kabelu nezrušíme, ujišťuje UPC ...


Recommended Posts

Analog v kabelu nezrušíme, ujišťuje UPC. Připravuje se sjednocení nabídek

 

Někteří zákazníci kabelové televize od společnosti UPC Česká republika si stále nejsou jisti, zdali nebudou muset povinně přejít z analogové na digitální nabídku. Nic takového nehrozí teď ani v budoucnu. Serveru DigiZone.cz to řekl mluvčí tohoto operátora František Malina. Neopodstatněné jsou tedy i některé údajné hovory operátorů, kteří se snažili zákazníky přesvědčit, že analogová nabídka se ruší.

 

Do budoucna by mělo dojít v celé republice ke sjednocení nabídky staršího způsobu distribuce signálu. V síti UPC by mělo být k dispozici přibližně 20 programů. Změn už se mohli dočkat zákazníci v Praze a Brně. Společnost během března převáděla analogovou nabídku Klasik se čtyřiceti programy na digitální nabídku Standard, která má programů osmdesát. Pro zákazníka je důležitá skutečnost, že tento převod bude proveden zcela zdarma odborným pracovníkem UPC. Těm, kteří souhlasili, zůstanou zachovány také ceny balíčků a přiznané výhody.

 

"Nebudou-li zákazníci s převedením na nabídku Standard souhlasit, pak budou mít samozřejmě možnost zdarma přejít na nižší digitální službu Starter a k ní si třeba vybrat balíček programů. A pokud naši nabídku na přechod k digitální kabelové televizi nevyužijí vůbec, bude jim ode dne ukončení analogové služby Klasik účtována a dodávána služba v rozsahu analogové nabídky," dodal Malina. Firma přistupuje k tomuto kroku proto, aby se jí uvolnilo místo pro nové digitální programy. Zákazníci s analogovou i digitální nabídkou mohou v síti jako bonus sledovat také multiplexy, které si operátor skládá.

 

Zdroj: http://www.digizone.cz/aktuality/analog ... stuje-upc/

 • Internet 150
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox
 • Brno
Link to post
Share on other sites
"...Těm, kteří souhlasili, zůstanou zachovány také ceny balíčků a přiznané výhody......"

 

Co to je za blabol. Za analog Klasik se platilo cca. 500, za digi je cca. 600..?

Na 5 měsíců to mají stále za stejnou cenu. Nebo si mohou udělat nějaký balík s internetem. 8)

 • 300 Mb/s
 • ∞ GB 10 Mb/s
 • Komplet
 • Compal, HZN USB
 • Brüx/Praha
Link to post
Share on other sites

Já patřím k těm, kteří přešli na digitální vysílání až teď během února z důvodu vypnutí nabídky KLASIK. Obdrzžela jsem od UPC dopis s nabídkou na přechod na STANDARD za původní cenu na 1 rok. Technik UPC mi dovezl kromě STB i dodatek ke smlouvě, kde je uvedena platnost 1 rok s počátkem platnosti 28.2.2011.

Uvidím co bude za rok, předpokládám že se mi podaří tuto cenu prodloužit stejně jako mi prodlužovali KLASIK několik let za 300Kč.

Jsem z Brna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...