Jump to content

Recommended Posts

Já tady nenadávám, jelikož si umím informace najít sám, ale souhlasím s tím. To je pro UPC tak těžké poslat ZADARMO email? nebo proč nevyužívají zprávy přes STB jak to dělal Karneval? Sorry ale jako jejich zákazník čekám že mě budou o změnách informovat, platím si služby tak nevidím důvod muset pátrat. Nezapomínejte že spousta lidí neví kde hledat informace, nebo jsou to staří kteří třeba ani internet nemají.

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Mediabox, CA modul
  • Děčín

Právě... UPC Informuje na UPC Express a YouTube nestačí. To je spíše bonus. A aktuality na stránkách považuji za samozřejmost u každé velké nebo seriozní firmy. Ano, občas mi email přišel, ale to napočítám na prstech. A volat či psát na informace, kde často toho vědí méně než by měli, také postrádá smysl. Jediným zdrojem pořádných informací je parabola, digizone a servery jim podobné. Ty ale bude vyhledávat pouze malé procentu zákazníků a v tom je ten problem. Kde jsou ty interaktivní STBoxy, které měly už dávno být? Silou vůle se zaběhly modely s HD/DVR. Ano, UPC OnDemand kompatibilní STBoxy asi zařadí tento podzim, ale proč musíme tak dlouho u nich na všechno čekat? Za půl roku nepřidali jediný nový HD kanál nebo nějaké světové SD kanály. Se zvyšováním kvality obrazu to taky nijak neodsýpá. A 3D pokusy, jen aby UPC bylo první, moc lidí nepotěší. Kdyby aspoň trochu, vzdáleně, se přiblížili britskému Sky, achjo... :(

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město

U zpravy pres STB je pry problem, nelze poslat hromadnou zpravu a kdyby to melo prijit vsem, tak by to trvalo tydny.

Ale info maily by posilat mohli, to bylo super hned o vsem vedet aniz by to clovek nekde musel vycmuchavat.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

To je jedině dobře, protože měl předtím o 3 Mb/s méně... to mě netrápí. Spíš mě zajímá, odkud se to najednou vzalo. Jestli si to navýšilo UPC nebo Chello Central Europe... Takovéto náhlé měnění datových toků mi nepřijde normální a není to poprvé.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon
  • Hlavní město
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...