Jump to content

Máte tu samou chybu?  

12 members have voted

 1. 1. Máte tu samou chybu?

  • ANO
   1
  • NE
   11


Recommended Posts

AHOJ, mám takový problém, pozoruji již delší dobu (nyní častěti) že na plno kanálech dochází k takovému zvláštnímu sekání obrazu v případě, že je pohled kamery v pohybu (rychlý pohyb z leva doprava nebo ze zhora dolů) obraz se zasekává, jako kdyby byl někde zaplý stabilizátor obrazu a on nestíhá a přezkakuje to po krocích místo plynule. Dost často je to na kanálu Hustler History SD a discowery sd (možná i jiný) třeba na českých to není. Máte také někdo tento pocit ??? Přijímám programy na dvou zařízení a stejný efekt. Zkoušel jsem DVB-T v UPC a ten samý problém měla nova HD, takže to vypadá, že to UPC někde generuje. Lokalita Plzeň - Košutka , zařízení HD setobox Koan a TV samsung. Díky za info

Link to post
Share on other sites

pietro_cz: díky, že jsi to tady napsal. Mám úplně stejný problém a shodou okolností, mám jak kartu v tv , tak i Kaon. Ještě se to projevuje u běžících textů u zpravodajských kanálů. Když je rychlý obraz, titulky se rozostří. Je to cca 14 dnů, co jsem si kvůli tomu domů pozval technika z UPC a nenašel žádný problém v signálu. Jsem přesvědčený o tom, že je to další nešvar ze strany UPC.

Link to post
Share on other sites

Zkuste zavolat na UPC a preptat se na ten problem, i kdyz ja si myslim ze spatnym zdrojem signalu to nebude, protoze by to muselo blbnout vsem v celem meste.

 

Jediny co me napada ze by to eventualne mohl zpusobovat proud zemniho potencialu, zvlasr u TV karet, ktere jsou vetsinou v dobre uzemenem PC.

Takze bych zkusil koupit galvanicky oddelovac (stoji od 50 Kc nahoru) a uvidite jestli to pomuze nebo ne.

 • Internet 150
 • -
 • Komfort
 • Compal VF, HD Mediabox
 • Brno
Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

Tak odělovač mám přímo od UPC, dělá to stále, ale ne u všech programů, jako kdyby se nějak dostalo do nejaké interference řádkování obrazu s něčím, třeba komprimací, nebo tak, je to ale tak viditelné, že chybu odhalí i naprosý laik! Obraz vypadá jak kdyby neměl dostatek frejmů, treba jen 10....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...