Jump to content

Recommended Posts

Omlouvám se že kvůli tomu zakládám nové téma, ale už z té Novy naprosto šílím, taky ji máte tak strašně hlasitě? Analog už ani nemám naladěný, tak to nemám jak odzkoušet, jestli to řve jen v digitálu. Nebo je to jen problém distribuce Novy přes UPC? Řve to tak hlasitě i někomu v DVB-T? Mám pocit, že je to snad pořád horší, oproti ostatním stanicím musím dát vždy volume min 3x dolů, protože ta audiostopa je nejmíň o 1/3 hlasitější. Psal jsem i na dopisove@nova.cz, ale z tama mi ještě nikdy neodpověděli. Koukám na plazmu přes zesík, takže nemohu použít funkce ztišení jednotlivých kanálů v menu TV. Tím jste to asi všichni vyřešili, leč mě nezbývá než 20x za večer štelovat volume na zesilovači :evil:

• Internet 300
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Otrokovice

U Novy mi to nepřijde ale více mě rozčiluje hlasitost reklamních předělů například u AXN kanálů jsou reklamy hrozně hlasité. Chápu že je to záměr k upoutání diváka ale trhá to uši. Jinak hlasitost jednotlivých stanic je možné manuálně přednastavit pro každý kanál na settoboxu .

• Internet 150
  • -
  • -
  • HD Mediabox
  • Plzeň

Ale já psal že je to u Novy HD, SD má hlasitost OK. Chytám to přes DVB-C tuner plazmy a přes rekordér posílám zvuk do zesíku, takže ač to mám v menu TV zeslabené, v zesilovači to řve a nejde s tím nic dělat, do něj jde signál beze změny. :(

• Internet 300
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Otrokovice
  • 4 weeks later...