Jump to content

Nové tarify - konečně

Recommended Posts

Ahoj, už jsou tu nové tarify, akorát jsem u nich na webu nenašel nějakou přehlednou tabulku s cenama a limitama, kolik můžu při dané rychlosti stáhnout... Jen pár akčních líbivých cen, ale skutečnost je opět někde ukrytá v pozadí. Ale abych jim nekřivdil, třeba to tam ještě nestihli dát...

:D

Ahoj, už jsou tu nové tarify, akorát jsem u nich na webu nenašel nějakou přehlednou tabulku s cenama a limitama, kolik můžu při dané rychlosti stáhnout... Jen pár akčních líbivých cen, ale skutečnost je opět někde ukrytá v pozadí. Ale abych jim nekřivdil, třeba to tam ještě nestihli dát...

:D

Ceník tam najdeš ve formátu pdf, když si klikneš v té bublině vpravo nahoře.

Ty ceny, co jsou v hlavním okně (od 420,- Kč, od 672,- Kč, od 916 Kč) jsou jen zaváděcí, s platností prvních dvou měsíců pro nové uživatele. Limity dat jsem tam taky nikde zatím nenašel.

Ale ono na těch oficiálních stránkách je opravdu dost obtížné něco hledat. Je to hrozně nepřehledné, než se člověk prokliká k informaci, kterou hledá, tak to chce trpělivost. Viz např. několikero stránek s FAQ atd.

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

vy to tady asi nectete, nebo co....;-)

btw clanek na lupe byl doplnen o udaje z tiskovky......

"Karneval také zrušil uživateli "oblíbenou" transparentní proxy, nyní je k dispozici proxy server, který si může uživatel sám nastavit v předvolbách prohlížeče. Nadále se používají pouze neveřejné adresy, "pronájem" veřejné pevné adresy je nyní levnější, stojí 70 Kč/měsíc (původně 100 Kč). Karneval zvažuje také možnost zavedení dynamického přidělování veřejných adres, zatím však nepadlo žádné rozhodnutí - je potřeba vyřešit také otázku bezpečnosti, a Karneval by se rád vyhnul procesu registrace MAC adresy ethernetového rozhraní, jak tomu je u UPC. "

Limity u rychlých tarifů (4000/2000) zůstavávají stejný, u 1000 je to 10GB pak ořez na 64/32 a u 250 je to snad ještě míň a taky ořez 64/32. Tak jsem to pochopil ze jedněch FAQ na karneval.cz. A ještě k tomu chtěj kurvy 500 za přechod na nižší tarif...

Ty ceny, co jsou v hlavním okně (od 420,- Kč, od 672,- Kč, od 916 Kč) jsou jen zaváděcí, s platností prvních dvou měsíců pro nové uživatele. Limity dat jsem tam taky nikde zatím nenašel.

ty srandovni ceny silne pripominaj ceny bez DPH....ze by zmenili komunikacni strategii smerem k zakaznikovi?....coz vzhledem k tomu, ze to jsou domacnosti je silne zavadejici...

doplneno: je to tak ceny jsou bez dph...viz http://www.karneval.cz/FrontInternet.aspx