Jump to content

Přechod na digi UPC

Recommended Posts

Omlouvám se za asi stupidní dotazy, ale prolezl jsem zdejší fora i stránky UPC a odpovědí jsem se nedokázal dopátrat. Obdržel jsem dopis UPC a očekávám v říjnu "dobrovolný" přechod z analogového Klasiku na digitální Standart. Než se ohlásí technik UPC, chtěl bych se zeptat:

1/ Jaký základní STB zdarma nyní UPC instalulje (Handan CV 5000 či Kaon ES270SD, příp. Kaon S270 HD)?

2/ Může si zákazník vybrat, který STB?

3/ Jestli existuje možnost volby, ktarý byste podle svých zkušeností doporučili?

Děkuji za každou radu.

Omlouvám se za asi stupidní dotazy, ale prolezl jsem zdejší fora i stránky UPC a odpovědí jsem se nedokázal dopátrat. Obdržel jsem dopis UPC a očekávám v říjnu "dobrovolný" přechod z analogového Klasiku na digitální Standart. Než se ohlásí technik UPC, chtěl bych se zeptat:

1/ Jaký základní STB zdarma nyní UPC instalulje (Handan CV 5000 či Kaon ES270SD, příp. Kaon S270 HD)?

2/ Může si zákazník vybrat, který STB?

3/ Jestli existuje možnost volby, ktarý byste podle svých zkušeností doporučili?

Děkuji za každou radu.

ad1) jak už bylo řečeno dostanete Handan CV 5000

ad 2) ano můžete si vybrat (a připlatit buď za Handan CV 6000 (DVR) a nebo Kaon KCF-B3001 (HD PVR))

ad3) Doporučil bych Kaon. Pokud nemáte Tv s HDMI pak Handan CV 6000 no a pokud nepotřebujete nahrávat tak Vám plně bude stačit Handan CV 5000 :wink:

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha