Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Jack_6428

Vypadávání MTV + nekvalitní obraz

Recommended Posts

Už několik dnů mi celkem často vypadávají kanály MTV. Konkrétně zlobí MTV Czech, MTV Dance, MTV Rocks. Divám se třeba na MTV a najednou mi na pár sekund spadne s hláškou "Není žádný signál" a udělá to takovej ten chrastící zvuk. Po chvilce zase naskočí. Nevím, co dalšího v tom muxu je, ale u jiného kanálu jsem zatím takové problémy nezaznamenal. Děje se to někomu taky? Lokalita - Praha.

A ještě jedna poznámka k českému MTV. Jestli to někdo z nich tady čte, měli by něco udělat s kvalitou obrazu. Je to strašná mazanice. Vysílá sice 720x576, 3Mb/s, 16:9, 256 Kb/s audio, takže na papíře fajn, ale skutečnost je někde jinde. Pozoruji to už delší dobu a vysílané materiály jsou méně ostré, než samotná grafika stanice a to hodně. Vím, není to HD, ale mám nastavení ostrosti na TV na maximu a opravdu je někde u MTV chyba, protože většina materiálů, co vysílají, byla nativně natočena v 1080i (např. Video Music Awards 2010 - které mimochodem totálně zkazili, to komentovat nebudu) a vůbec to není znát. Jako bych se díval na VHS. Kde je problém, MTV Czech, ptám se já?

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak vitejte do klubu..... Ja uz asi tyden pozoruji vyse uvedene (lokalita Melnik) + me jeste to same dela i transpoder s Eurosport HD. Napsal jsem na UPC, tak uvidim, co s tim udelaji.Tipuji to na poslani obnovovaciho signalu :cry:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tak mi volali z UPC a poslou mi domu technika. Nevim, ale asi by bylo lepsi, kdyby ste vsichni, co mate uvedeny problem, napsali na UPC, protoze jinak se nic nevyresi. Plus by chtelo zduraznit, ze uz minimalne 3 uzivatele maji uvedeny problem! Dik za pomoc, treba spolecne zed prorazime :wink:

Sdílet toto téma

Diky za reakce. Jsem rad, ze nejsem sam. Bohuzel dnes uz na kanaly MTV ani neprepnu, rovnou mi to napise, ze neni signal. A Extreme Sports taky, ktery asi je ve stejnem muxu. Proc nas musi UPC tolik srat? To vazne nevedi, ze to je globalni problem?

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

U me stejny problem. Praha 4 - Krc. UPC posila na zitra technika, ale pochybuju, ze to je pouze u me lokalne...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
U me stejny problem. Praha 4 - Krc. UPC posila na zitra technika, ale pochybuju, ze to je pouze u me lokalne...

Nehlede na to, ze pokud nic nezjisti, tak hrozi platba za marny vyjezd. Tot duvod, proc sem si technika pozval az na rijen, doufam, ze si bude stezovat vic lidi a v UPC jim snad do te doby docvakne!

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Nehlede na to, ze pokud nic nezjisti, tak hrozi platba za marny vyjezd. Tot duvod, proc sem si technika pozval az na rijen, doufam, ze si bude stezovat vic lidi a v UPC jim snad do te doby docvakne!

No s marnym vyjezdem to muzou zkusit. To bych je hnal :)

Sdílet toto téma

Tak tohle je fakt vtipný. Zavolal jsem na KC a tam mi řekli, že mají výpadek veškerých služeb v Plzni a Ostravě, že na Praze 9 nefunguje dost věcí a že o výpadcích celého muxu MTV ví. Prý se na odstranění závady pracuje. Dobrý, aspoň to ti vtipálci vědí. Ale co se proboha stalo? :lol:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Tak tohle je fakt vtipný. Zavolal jsem na KC a tam mi řekli, že mají výpadek veškerých služeb v Plzni a Ostravě, že na Praze 9 nefunguje dost věcí a že o výpadcích celého muxu MTV ví. Prý se na odstranění závady pracuje. Dobrý, aspoň to ti vtipálci vědí. Ale co se proboha stalo? :lol:[/quot]

Me ten MUX s MTV a spol. vypadaval jiz cca 10-14 dni. Vcera vecer prestal jit uplne. A v nedeli byly vypadky na Eurosportu HD... Takze posilat domu technika je asi pekna blbost...

Sdílet toto téma

No jo no, jsou tam na centrále asi nějaké chybky v komunikaci.:-)

Docela by mě taky zajímal smysl služby Výpadky služeb UPC na ofic. stránkách, kde už nejméně 14 dní, ale možná ještě déle visí, že kostičkuje NG Music a nefungují titulky u AXN. A tahle hláška se objeví, ať si zadáte kteroukoliv lokalitu. Zvlášť ty nefunkční titulky u AXN mě baví, protože DVB titulky byly u tohoto programu zrušené už dávno a ty co tam jsou od té doby "natvrdo" tam prostě jsou. Tak nevím, které jim nefungují. :roll: Ale o potížích s Eurosportem HD a s muxem s MTV se tam samozřejmě nedozvíte nic.:?

Holt asi mají na Výpadcích nějaký výpadek. :wink:

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Tak velice potichu volam slaaava :wink: Uz mi asi 20 minut Eurosport HD nezakostickoval a ted v klidu koukam na VH1 :!: Ted se jen ptam pratele, jak dlouho :?:

Jo jo, od vcerejska to uz jede. Pro me prace navic se zrusenim vyjezdu technika :)

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku