Přejít na obsah
marekpevny

výpadek kabelové televize?????

Recommended Posts

Zdravím.píšu protože se mi stal menší problém.Jsem uživatel dig. kabel. tel. a zničehonic mií přestala fungovat.prostě dopoledne jsem se jěště díval pak najednou vypadl signál a nic.Mám dvb-c přístroj cv-5000 cinx.všechno mám připojené správně.zkoušel jsem jěště i vytáhnout kartu ale pořád mi to píše že není signál.Je jěště něco co bych měl zkusit než budu volat technika????Díkes za postřehy

Sdílet toto téma


Link to post

Jestli se jedná o Příbram, tak tam je výpadek od analogové televize přes digitální televizi a telefonii až po internet - prostě vypadlo úplně všechno.

 

EDIT: ale už koukám, že to zase funguje :-)

Sdílet toto téma


Link to post

Dobrý večer,

 

může mně prosím někdo z této lokality podat informaci, zda jemu fungují muxy na 418 a 426 MHz ? Od úterý 30.8. 2011 ani ťuk, ale UPC sdělilo, že signál je dle nich OK, servisní technik je objednán.

 

Děkuji.

Sdílet toto téma


Link to post

Tak byl u mě včera technik, proměřil a potvrdil, že jde o rušení Ufonem, který od 1.9. 2011 instaloval nedaleko vysílač ( 300 m vzdušnou čarou). Signál o velkém zisku chytil jen na koncovku měřícího přístroje. Údajně to již někde v Plzni měřil Telekom. úřad, ale bez negativního výsledku, signál kolísá, protože prý vysílače Ufona zesilují signál podle počtu připojených uživatelů sítě.V Plzni dle něj jsou s tím problémy. Lokalita Bolevec - např. Nýřanská, Kaznějovská, Sokolovská . Pomůže kvalitnější kabel, ale !

 

Ostatní budovy i naše mají zateplenou fasádu a pod ní ještě pod plechovou lištou vedou kabely. UPC se k nim tedy nedostane. Přitom u nás na to bylo upozorněno v době stavby, ale nijak nereagovalo.

 

Když jsem viděl ten "káblík", co vede ze zásuvky, tak se nedivím, že signál je zarušený. Je ještě z doby, kdy kabelová televize v Plzni začínala (cca 15 let), jeho průměr je tak 5 mm a nikdo neví jaké má stínění.

 

Jediné řešení dle UPC je vést nový rozvod rozvodnou šachtou na chodbě domu a pak do bytu. Nevíte někdo, zda by šel koax protáhnout pod zateplením v té původní liště tím způsobem, že by se uchytil na původní a horem vytáhl ? Nebo neřešil někdo již tento problém? Nebo je to technická hloupost ?

 

Děkuji za reakce. Jirka

Sdílet toto téma


Link to post

Podle me existuje jeste jedno reseni, proste kdyby UPC prestalo vysilat na techto dvou exponovanych kmitoctech 418 a 426 MHz , protoze tyhle problemy jsou po cele republice a pritom po ukonceni vysilani analogovych kanalu nabidky Klasik, je nini v kabelu mista dost. :roll:

 • lokalitaBrno
 • internetInternet 100
 • televizeTV Komfort
 • telefon-
 • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

Ahoj,funguje někomu v Brně TV/Telefon?Ve výpadcích na stránkách UPC nic není a STB mi hlásí Signál není k dispozici...Lokalita Brno Lesná.Na lince samozřejmě o ničem neví.

Edit: Tak už je po výpadku,služby funkční.

 • lokalitaBrno
 • internetInternet 200
 • televizeTV Komfort
 • telefonTelefon 30 minut
 • zařízeníHD DVR Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×