Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Recommended Posts

Zdravím. Stala se taková divná věc - prostě mi z ničeho nic přestal fungovat zvuk u jediného programu a to Minimax/Animax. Když zkusím přendat zvukovou stopu, STB zmrzne a restartuje se, avšak beze změny. Nevím, jak je to už dlouho, ale co vím, nejde mi to takhle už od neděle. Již jsem zkoušel vyndat a zase zandat smart kartu, ale to nepomohlo. Nevíte náhodou, co s tím může být?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Tohle samý se mi stalo na Film+. Znova ladit a pak rovnat se mi to nechce, tak to zatím ignoruju. Už to trvá asi 3 měsíce, tak počítám, že bez znovanaladění se to samo nespraví. :(

Sdílet toto téma

zdravim me tedka prestala hrat prima na digitalu...vsechny ostatni samozrejme jdou..a i kdyz preladim vsechny stanice tak se nic nedeje...a kdzy se na ovladaci stiskne vyber audio stopy programu, tak celý pristroj vytuhne a je treba vytahnout ze site aby se to znova spamatovalo, asi sezenu nekde jak to reklamovat at mi kdyztak poslou novej pristroj...neco jako u O2 kdyz se vam zese** telefon (pevna)

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Stalo se nám totéž a smazání a následná instalace všech programů pomohla.

Moc děkuju :P

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku