Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
ThomasM

Náhrada Handan CV5000 Kaonem

Recommended Posts

Mám laický dotaz, používám starý Handan CV5000 a uvažuji o změně na Kaon. Mám TV s Handanem propojen přes SCART a přes LOOP OUT rozvádím signál analogový do PC a dalších televizí. Takže když sleduji digitál, ostatní mohou sledovat jiné programy. Bude tahle možnost i s Kaonem? Dík. Předpokládaný lepší HD obraz z Kaonu by mi asi nevyvážil možnost sledovat v jiných pokojích jiné programy... :?:

Sdílet toto téma

pridam se taky s dotazem. Mam Kaon a protoze ho pouzivame jen k obcasnemu nahravani, prijde me zbytecne, aby byl neustale ve standby rezimu (v TV mam modul Lica). Proste bych ho rad vypinal spinacem na zadni sstrane. Kdyz ho ale takto vypnu, prestane jit TV, antena prestane byt pruchozi. Slo by to nejak vyresit?

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

pridam se taky s dotazem. Mam Kaon a protoze ho pouzivame jen k obcasnemu nahravani, prijde me zbytecne, aby byl neustale ve standby rezimu (v TV mam modul Lica). Proste bych ho rad vypinal spinacem na zadni sstrane. Kdyz ho ale takto vypnu, prestane jit TV, antena prestane byt pruchozi. Slo by to nejak vyresit?

Rozbočit kabel ještě před HD PVR Boxem. :wink:

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku