Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
mates608

Vaše zkušenosti samsung BD-C8500

Recommended Posts

Mate někdo zkušenosti s tímto přístrojem Samsung BD-C8500

(Blu-ray přehrávače a DVB-T/DVB-C přijímače s integrovaným pevným diskem o kapacitě 500 GB. Přehrávání DivX HD a MKV, dekódéry nejnovějších zvukových formátů, vestavěný Wi-Fi adaptér, sdílení dat)

samsung.jpg

http://www.mall.cz/blu-ray/samsung-bd-c8500?gclid=CJW1hZCr36ICFQIeZwod_WD2wg

chci se zeptat na zaznam HD vysílání a nasledně přenos po LAN do PC

a v jakém formatu je HDD

popř.. nějaké problemy s tímto přístrojem

nebo nějakou alternativu

Sdílet toto téma

tady (http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery ... zka/35911/) jsem našel:

---

Vzhledem k telefonní informaci od technické podpory Samsung, že neumí kopírovat nahrané pořady z interního disku ven, mám dotaz: umí nahrávat digitální program z DVB-C tuneru přímo na externí USB HDD?

---

takže s tím přenosem po LAN do PC bych byl opatrnej...

• lokalitaPraha 6
  • internetFiber Business 500
  • televizeStarší služba
  • telefonStarší služba
  • zařízeníJe toho hodně.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Kolem tohoto přístroje jsem komunikoval s technickou podporou Samsungu...a převádět do PC nahrávky nelze!! Důvod je stejný, jako proč Sony nedělá rekordéry s DVB-C (i když je již reklamovalo a v některýćh státech chvíli prodávalo) a proč toto neumí ani Kaon, nepotvrdí to přímo, ale naznačili tlak poskytovatelů a provozovatelů kabelových kanálů.

Jediná současná možnost je pořídit neznačkové přístroje jako Vantage, Dreambox atd.

Ti na tyto tlaky dlabou. Uvažoval jsem o Vantage HD-8000 C Twin, ale po projití plno diskuzí a recenzí se ho za ty peníze bojím koupit, nevypadá moc odladěně. U tohoto ale přímo psali, že převod do PC umí (porvrdil i český prodejce).

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku