Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
Vonda

Zamrzává obraz u Cable Star HD2

Recommended Posts

Zamrzává mi obraz u Cable Star HD 2 a při tom zmizí i zvuk. Používám DVBViewer TE2 verze 1.3. Přeinstalování, aktualizace ani změna renderování nepomáhá. Někdy zamrzne třeba po 2 hod., ale jindy třeba po 5 min. Pak stačí jen v seznamu kanálů kliknout na tentýž nebo jiný kanál a vše se zase na přechodnou dobu rozjede. DVB-C signál by měl být v pořádku, stolní set-top-box funguje správně. Poradí mi někdo? Díky.

Sdílet toto téma

Mě to dělá stejně u DVB-T. Síla signálu zůstává stejná, ale poklesne kvalita, obraz se zastaví. DVBViewer se bohužel sám od sebe znovu nerozjede, alespoň jsem na to nepřišel. Jak píšeš, stačí přepnout na stejný program a jede se dál. Tak bych předpokládal, že u tebe to bude stejný. Zdá se mi, že ten počítačovej tuner je dost háklivej na rušení např. od mobilu.

• lokalitaMěsto
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízeníZařízení

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Skus si pořídit plnou verzi dvbvieweru. stojí asi 400kč a podle mě se vyplatí a pokud tam bude chyba přetrvávat, tak se v pohodě domluvíš s podporou a oni se na tu chybu podívají a opraví. Samozřejmě pokud to je programem. Neuvedl jsi, zda to dělá i v jiných programech

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku