Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Internet na Lochoťíně

Recommended Posts

Guest

... i když podle mapky s odhady, kterou jsem shlédl (někde na stránkách je odkaz "napsali o nás" na iDnes, kde je mapka) Měl být Bolevec do konce června a Lochotín do konce září (to je samozřejmě už jeden z novějších odhadů - původně byly trošičku naivnější).

 

Objednával jsem to přinejmenším před měsícem(konkrétně Kaznějovská ul.) a ozvali se jednou a to s tím, že zatím to není a termín neřekli :evil: Od tý doby se mi neozval nikdo. Jsem silně nespokojen s přístupem Karnevalu k informovanosti současných i potenciálních zákazníků. Strašný. Vyměnil bych všechny operátory na lince Karnevalu(bez urážky) za jednu jedinou tabulku na hlavních stránkách Karneval.cz pod odkazem Vysokorychlostní Internet > Termíny > Plzeň.

 

Pamatuju si ty firmy co se vystřídaly od začátku, že se tasily s tím že Internet je ve fázi testování(což byla evidentní lež nebo přinejmenším chatrná polopravda). Roky říkaly to samé - minimálně 4 roky určitě. Když už něco, neměl mít Karneval alespoň "velký voči" a dát trochu reálnější termíny, když ví, že v Severním předměstí je tak velká hustota kabelových vedení a dát na názor odborníků. Čekám na internet přes kabel už moc dlouho a jakýkoliv další zdržení je dost nepříjemný.

 

Na druhou stranu v jiných lokalitách internet jede a co jsem viděl mě potěšilo. Velká škoda jen limitu 20GB (teda vlastně vyhrazeného práva snížit rychlost na 64/32 kbps po překročení limitu 20GB). Kdyby byla rychlost "jen" 256/256 a bez limitu, cítil bych se líp a nelitoval tolik těch 1600 co to bude měsíčně stát (1090+499).

---

BTW, bylo zajímavý sledovat jak se kompletní nabídka vyšplhala z původních (tuším snad dokonce) 75 Kč na dnešních 499,-. Když pomyslim za jaký kanály se platí(Romantica, Private Blue, RealTV... :0( ale jestli na to někdo kouká, co naplat ) - hrůza! A zdražování po 50 Kč i v průběhu pouhého 1 roku několik... není co dodat :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...