Jump to content
retron

Ukončení ruských programů v nabídkách Komplet a Supreme

Recommended Posts

Dobrá když je vyřaděj z nabídky tak neřeknu ani slovo ale oni chtěj za  ty programy 99kč a z kompletu není komplet já nevím co je na tom k nepochopení za komplet chtěj o 99kč víc a to je vše

Edited by Honza333
  • Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec

před 12 hodinami, retron napsal:
Vážená paní, vážený pane,

z důvodu ukončení dohody s provozovatelem níže uvedených ruských stanic jsme nuceni k 31. 12. 2019 odebrat tyto čtyři programy z nabídek Komplet a Supreme:

•
Pervyj kanal
Pervyj kanal

•
Dom Kino
Dom Kino

•
Vremya
Vremya

•
Muzika Pervogo
Muzika Pervogo

Všechny čtyři ruské programy však i nadále naleznete v doplňkovém balíčku RUSSIA. Pokud jste byli na programy zvyklí, můžete si je doobjednat za 99 Kč měsíčně na lince Klientského centra UPC 241 005 100 v pracovní dny od 8 do 19 hodin.

Zároveň bychom Vás chtěli informovat o chystané novince v balíčku RUSSIA, kterou je vysílání Channel One Russia (Pervyj kanal) v HD formátu a nový kanál Dom Kino Premium HD.

Za tyto programové změny se Vám omlouváme. Až do data nabytí účinnosti změny máte zákonnou možnost vypovědět službu digitální televize bez uplatnění sankce. Věříme však, že i přes tuto úpravu zůstanete nadále naším klientem.

Děkujeme za pochopení.

Vaše UPC

Co to je zase za svinské praktiky?? Nejdříve oznámení o ukončení stanic a vzápětí, že si je za 99 můžu přikoupit. Balíček Komplet, by dle svého názvu snad měl obsahovat veškeré stanice. A na konci obligátní zmínka, že pokud se mi to nelíbí můžu smlouvu vypovědět.  Já jsem smlouvu uzavíral na dobu určitou za určitých podmínek služby jak cenové tak obsahové a když mohu její plnění dodržovat já, tak by měla i druhá strana. Anebo bych předpokládal bych tedy, že se mi o 99 Kč zlevní současná smlouva. Koukám, že praktiky UPC zůstávají i pod novým majitelem neměnné.

tady jde o to ,že ten balíček se trochu změnil .Koukal někdo na složení toho nového balíčku ??Channel One Russia bude v HD verzi ,o to asi tak moc nejde .Ale pozor program Dom Kino Premium HD je vlastně úplně jiný .Dávají tam novější filmy .Dom Kino dával starší filmy.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most

tomu věřím za dalších 99kč  😁😁😁 a navrhoval bych název GERMANIA

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Liberec

Kvůli nízké sledovanosti se vyřazovali před časem i vietnamské programy a nemyslím si, že by se jejich (ne)sledovanost nějak významně lišila od těchto ruských programů. Ale jde tu o precedens, že Komplet už není kompletní. A kdykoliv si teď u UPC/Vodafonu mohou říct udělali jsme to už jednou s tímhle balíčkem, proč bychom to nemohli provést znova s tímhle. A později s tímhle... a znova, a za čas znova.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Včera jsem se ptal i na Vodafone, když uz to je v podstate byvale UPC a nejak se k tomu nemaji"

...je mi líto, že vás změny nepotěšily. V tomto směru však prosím o pochopení, že zatím přece jen fungujeme do jisté míry odděleně a informace k nabídce UPC vám proto mohou odpovědět kolegové na Facebooku UPC...

Internet od UPC? Nikdy! Jakykoliv vlastni router, zadne stupidni blokovani portu z duvodu "zavirovani".

• -
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • CA
  • OVA

A kdykoliv si teď u UPC/Vodafonu mohou říct udělali jsme to už jednou s tímhle balíčkem, proč bychom to nemohli provést znova s tímhle. A později s tímhle... a znova, a za čas znova.

Může to někdo kompetentní vyvrátit? Odpovím si sám. Nemůže! Takže perpektiva...???

• Internet 500
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • ca modul
  • Praha 15

Takže, když nový zástupce těch ruských programů zvýší cenu oněch programů, tak Vodafone má udělat co?

a) Odstranit ruský balíček z nabídky Komplet, protože sledovanost je opravdu minimální, a nabídnout variantu, že kdo ten ruský balík vermomocí chce, tak si připlatí tu stokorunu.

b) Ponechat ten minimálně sledovaný balíček v nabídce Komplet, a všem, tedy logicky i té majoritní části diváků nabídky Komplet, zvýšit plošně tu nabídku o tu stokorunu.

Kde by jste si méně / více stěžovali? V bodě A, nebo v bodě B ?

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Já mám Komplet od roku 2016 (do té doby Supreme, který už v té době dávno defacto nebyl Supreme). Od toho roku 2016 platím stále stejné peníze, nic mě nepodražili. 

Kolik programů od té doby v Kompletu přibylo (za nezměněnou cenu?)

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD DVR Mediabox
  • Jirkov

Když je to tak drahý tak odstranit, cenu bych klidně nechal já myslím že by se náhrada našla, ale né takhle, komplet není komplet to mě nikdo nerozmluví pokud ho chci mít komplet tak mi zvedaj cenu

před 12 minutami, Ivo Mašek napsal:

Já mám Komplet od roku 2016 (do té doby Supreme, který už v té době dávno defacto nebyl Supreme). Od toho roku 2016 platím stále stejné peníze, nic mě nepodražili. 

Já nevím co jsi uzavíral já komplet uzavíral tak že mě řekli že za tyhle peníze budu mít všechny programy který budou vysílat a nebo dokud to já nevypovím, tohle tvrdili ale to už ted není pravda, z toho plyne že to zdražujou - já to netvrdil

Edited by Honza333
  • Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Liberec

před 10 minutami, Ivo Mašek napsal:

A několik jich taky, za nezměněnou cenu ubylo.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • HD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)
  • Kralupy nad Vltavou

Vždyt jsem to včera říkal, ted mi přišel dotazník jak jsem spokojen s UPC, já nevím co si o tom mám myslet, zřejmě je to asi pokus co zákazníci vydržej a kam až můžou jít

• Internet 500
  • Telefon 30 minut
  • TV Komplet
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Liberec

před 6 minutami, Ivo Mašek napsal:

Ten dotazník, jak jsem spokojen s UPC, mě chodí vždy, když navštívím Moje UPC.

Ah, tak tim se vysvetluje, proc mi zadne dotazniky nechodi.
Platim pres SIPO, tudiz nemam absolutne zadny duvod chodit do Moje UPC...

• Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Jestli mě paměť neklame, tak v nabídce Supreme nikdy nebylo úplně všechno, např. erotické programy fungovaly až po 22. hodině, zatímco v extra balíčku jely nonstop.

• Fiber Business 240
  • Volám neomezeně
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Ubee, CAM
  • Brno

Dobrý den, přeposílám vám vyjádření, které jsme dostali od kolegů z příslušného oddělení: "Smlouva s programovou společností končí v části týkající se nabídky KOMPLET. Bohužel jsme se nedohodli na pokračování za nabízených podmínek. Celý koncept nabídky KOMPLET má smysl pouze v případě, kdy programové společnosti reálně hodnotí sledovanost svých programů. Pokud nabídka platby neodpovídá poměru klientů a diváků, kteří programy aktivně sledují (k celé bázi), tak se to projeví v tlaku na úpravy koncové ceny pro klienty. Druhý úhel pohledu: rozvoj národních balíčků právě závisel na postoji ruské strany a dalších programových společností. Za standardních, na trhu uplatňovaných podmínek, není možné přidat Německý, Francouzský a další balíčky do KOMPLETu. Naopak, UPC a Vodafone vidí obrovskou příležitost v otevření nabídky všem klientům Digitální televize a platbu za aktivní uživatele. Navíc, pokud by národní balíčky mohly být doručovány via IP, bude to rozumnější řešení i z pohledu kapacity DVB-C sítě. Netěší nás stávající situace a vytažení ruských programů mimo KOMPLET, ale nebylo jiné rozumné řešení, které by akceptovaly obě strany. " ++++ - UPC

Edited by Pavel m
  • Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • -
  • -
  • -
  • HD Mediabox, ,CA modul, HD DVR Mediabox
  • Most