Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
pavelenis

Problém Praha 4-12 Modřany

Recommended Posts

ježiš rychlost.cz... :roll::roll::roll: to je jako jít kupovat komp do tesca :lol:

u mě je sice odezva ok, ale ta jejich pochybná stabilita nic moc (download tady radši vůbec neřešim) :lol:http://rychlost.cz/rh/20101919021-71c1feb766.html

nejlepší je nainstalovat network meter a stahovat z mirror.karneval.cz, pak odesílat na ftp.upc.cz a odezvu měřit přes příkazovej řádek a příkaz ping na nějakou stránku...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

díky, vyzkouším, co jsi napsal

ikdyž v mém případě ta stabilita tak pochybná nebude, vzhledem k tomu, jaký mi to dělá problémy a např. hrát nějakou online-hru je naprosto vyloučeno

to jsem snad ještě nezažil, co se mi teď děje, bohužel nejsem až takový odborník, ale koukám, že ta rychlost.cz teda bude jakýsi lamovský server, no jo, asi taky nesmím klikat hned na 1. odkaz, který mi to vygoogluje :roll::lol:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Osobně bydlím taky v Modřanech a mám podobný problém - zaznamenávám během večera spoustu "minivýpadků". Trvajících pár vteřin, po minuty... Už jednou jsem UPC kontaktoval, výsledek byl ten, že mi zapnuli nějaké advanced logování a po týdnu sdělili, že žádný problém nenašli.

Nicméně teď o víkendu sem se zase naštval a telefonická podpora se prořekla, že ty výpadky jsou běžné všude..

Silně uvažuji o změně poskytovatele.. Jinak mám ten internet Fibber 25MBit. Nepotřebuji rychlý internet, ale spolehlivý :-(

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ahoj, měl jsem podobný problém, od UPC to prostě vypadávalo-po tel. rozhovoru mi bylo vždy řečeno že to nefunguje v důsledku toho, že někdo "neodborně" připojil modem:D tak jsem zkusil eHamnet (5ghz wifi)neni to tak rychlý (kolem 1Mb/s down) ale fungovalo to POŘÁD. a za ty prachy...dokonce i smlouva je víc "user-friendly" než u UPC...a není podmínkou koupit si od nich nebo nechat pronajímat modem a pak ho posílat poštou při vracení jako u UPC:D

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku