Přejít na obsah
tomus

Předplacené karty budou opět v prodeji

Recommended Posts

Na českém trhu budou v dohledné době opět v prodeji předplacené přístupové karty pro příjem satelitní placené televize UPC Direct. Poskytovatel služby se poskytování služby v takové podobě nevzdává.

 

"Určitě budou a to v průběhu léta," uvedl na dotaz webu parabola.cz, zda budou opět v prodeji předplacené přístupové karty UPC Direct mluvčí a ředitel PR společnosti UPC Česká republika. "Přesné nabídky se zatím připravují," dodává.

 

Předplacené přístupové karty (tzv. pre-paid karty) jsou zajímavým řešením příjmu placené televize. Divák nemusí uzavírat žádnou smlouvu a není vázán k pokračování abonence objednaného balíčku programů i po vypršení předplaceného období. Tento obchodní model se zalíbil mnoha satelitním divákům, kteří v současné době předplacené karty nemohou na trhu sehnat.

 

Spekulovalo se, že se provozovatel tuto službu zrušil. Není to ale pravda. Z důvodů probíhajících přesunů služby ze satelitů Astra na Thor jsou pro UPC DTH předplacené karty největším problémem - jsou anonymní a není žádný způsob, jak kontaktovat majitele těchto karet, že dochází k technickým změnám v šíření programů. Z těchto důvodů nejsou pre-paid karty nyní v obchodních sítích.

 

Zdroj: http://www.parabola.cz/zpravicky/11858/ ... v-prodeji/

  • lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×