Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

od tý doby, co přibyl prázdnej uploadovací kanál, tak jede ten download všelijak... :? právě teď to vypadá, jako by mi z fp100 udělali fp80 :shock: jelikož to jede takhle stabilně, viděl bych to na úmyslný omezení... :( ale jestli se pak zrychlí upload třeba aspoň na těch 20 Mb/s, tak to těch pár dnů přežiju 8)

fp80.png

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Vážený pane,

kontroloval jsem tedy jak modem, tak lokalitu. Modem je v pořádku, signál v normě, SNR také, ztrátovost nevzniká. Problém je v lokalitě, která je každý večer zatížena. Přes den by měla být rychlost v pořádku. Bude nutné provést posílení lokality.

to zase budou dávat dohromady čtvrt roku :cry: sotva sem to dopsal, hned byl restart :shock:

omfg.png

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Posledni dva dny mi obcas blikne "Sitovy kabel byl odpojen", tak jednou za 15 minut a hned to zase nabehne. Pritom se nic nezmeni, modem pise:

6-Notice M571.1 Ethernet link up - ready to pass packets

6-Notice M571.4 Ethernet link dormant - not currently active

Stava se to nekomu z vas z kobylis taky?

Sdílet toto téma

úspěšně reklamováno a sleva 50% na 4 měsíce... :P aspoň že tak... sem zvědavej, kdy se situace zlepší :( zase se mi v modemu objevil prázdnej uploadovací kanál, tak možná na podzim zrychlej upload a mohli by to dát nějak dohromady do tý doby...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Taky mi to blbne od vcerejska 19.6.2010.

Praha 8 Troja - Bohnice.

Download kolisa mezi cca 0 - 5 Mbit a to mam 25Mbit, vzdy zatim jelo stabilne.

Sdílet toto téma

Budu se ve zmineny lokalite asi znova pripojovat, jak to tady vypada? Za Karnevalu to byla hruza - nejvic zakazniku a nejhorsi infrastruktura.

Dneska me docela nalomila UPC obchodacka za prej 25M za 295,-mesicne stabilni cena na rocni zavazek.

Sdílet toto téma

už dlouho tu nebyly žádný poblémy, celý 2 měsíce, je na čase to změnit :lol:

odstup signál/šum modemu mi klesnul z 36 dB na 30, což je za kritickou hranicí :? internet si jede, jak ho napadne, restarty nepomáhají, kabel je nepoškozenej a dotaženej, televize občas kostičkuje nebo úplně vypadne... power level se mi změnil u downloadu z 0 a u uploadu z 31, pěkně vyletěl počet uncorrectable codewords z neměnnejch 300 na 1 000 000, tedy 3333x víc, a pořád se zvyšuje :(

:arrow:

je to rozbitý :cry:

prej na to kouknou a zavolají :)

speed.png

snr.png

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku