Jump to content

UPC Direct: HD balíček za 149 Kč, Filmbox za 99 Kč...


Recommended Posts

Středoevropská satelitní placená televize UPC Direct neformálně zahájila vysílání ze satelitů Thor 5 a Thor 6, které pracují na orbitální pozici 0,8 stupně západně. Ceny předplatného se nemění.

 

"Přetáčení parabol bylo neformálně zahájeno již dnes (první stovky zákazníků už jsou uspokojeny), nicméně s ohledem na počet zákazníků jde a půjde o dlouhodobý proces (volání na Klientské centrum s žádostí o přetočení ho opravdu neurychlí - firmy postupují bez výjimky podle plánu)," upozorňuje František Malina, tiskový mluvčí UPC Česká republika.

 

"Ceny za UPC Direct se nemění, inzerované kampaně jsou stále v platnosti. Majitelé karet si mohou předplatit HD balíček," uvedl Fr. Malina.

 

Abonenti UPC Direct, kteří již přijímají službu z nové pozice 0,8°W, si mohou objednat nový balíček programů ve vysokém rozlišení (HDTV) za 149 Kč měsíčně. Nabídka obsahuje kanály ČT HD, Nova HD, Nova Sport HD, ESPN America HD, Nat Geo HD, History HD a Rush HD. Je to nejnižší cena předplatného HD balíčku na trhu. Podmínkou pro získání této služby je objednání základní nabídky Medium (dříve Rodina). Zároveň služba přináší dvě zbrusu nové HD programy pro DTH příjem - ESPN America HD a Rush HD.

K základní nabídce Medium si může klient objednat i mini balíček Filmbox za 99,-Kč měsíčně. Služba obsahuje dvě stanice SPI International - Filmbox Family a Filmbox Extra.

Zdroj: http://www.parabola.cz/zpravicky/11788/ ... -za-99-kc/

  • Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...