Přejít na obsah
tomus

UPC Direct: HD balíček za 149 Kč, Filmbox za 99 Kč...

Recommended Posts

Středoevropská satelitní placená televize UPC Direct neformálně zahájila vysílání ze satelitů Thor 5 a Thor 6, které pracují na orbitální pozici 0,8 stupně západně. Ceny předplatného se nemění.

 

"Přetáčení parabol bylo neformálně zahájeno již dnes (první stovky zákazníků už jsou uspokojeny), nicméně s ohledem na počet zákazníků jde a půjde o dlouhodobý proces (volání na Klientské centrum s žádostí o přetočení ho opravdu neurychlí - firmy postupují bez výjimky podle plánu)," upozorňuje František Malina, tiskový mluvčí UPC Česká republika.

 

"Ceny za UPC Direct se nemění, inzerované kampaně jsou stále v platnosti. Majitelé karet si mohou předplatit HD balíček," uvedl Fr. Malina.

 

Abonenti UPC Direct, kteří již přijímají službu z nové pozice 0,8°W, si mohou objednat nový balíček programů ve vysokém rozlišení (HDTV) za 149 Kč měsíčně. Nabídka obsahuje kanály ČT HD, Nova HD, Nova Sport HD, ESPN America HD, Nat Geo HD, History HD a Rush HD. Je to nejnižší cena předplatného HD balíčku na trhu. Podmínkou pro získání této služby je objednání základní nabídky Medium (dříve Rodina). Zároveň služba přináší dvě zbrusu nové HD programy pro DTH příjem - ESPN America HD a Rush HD.

K základní nabídce Medium si může klient objednat i mini balíček Filmbox za 99,-Kč měsíčně. Služba obsahuje dvě stanice SPI International - Filmbox Family a Filmbox Extra.

Zdroj: http://www.parabola.cz/zpravicky/11788/ ... -za-99-kc/

  • lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníUbee EVM3236, HD Mediabox

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×