Jump to content

Karneval - light 512/150 ??

Guest Anonymous

Recommended Posts

víte o tom někdo něco? Když tu byl ten jejich agent tak mě přesvedčoval že si muzu porídit kabel net za 590,- na 2 měsice 2000/300 a pak muzu pozadat o light kde prej ma bejt rychlost 512/150 limit 1gb a dokoupeni 1gb za 30 kč?

pokud kecal rad bych s nim este nekdy mluvil pac 1300 za net se mi davat nechce a sneka taky nechci diky za info ale z tech stranek karnevalu se mi dela blbe :evil:

mam tady nabidku karnevalu,ale tak se mi zda ze tohle je blbost karneval ma v nabidce 150/50 to je vse maji to nejak jeste upravovat prej,ale to az v unoru a ten 1gb za 30 kc no nevim je to divny karneval pokud neco takoveho spusti tak urcite bude nejake tiskove prohlaseni a na netu tohle urcite bude taky treba na zive.cz tam je toho dost a prave i tyhle aktualni veci

covece...neco se urcite chysta, a dealeri to prodavaj dopredu, aby podchytili zakazniky vcas...ale jelikoz tomu vetsinou vubec nerozumi, tak jsou schopny ti nakecat pekny hovadiny...pockal bych 14 dni, nez s tim vylezou oficialne...

no mě bylo řečeno že to teď zrychlujou a do těch 2 měsícu co mě poběží 2 Mbit tak bude ten nejlevnejsi na 512/150 tak jen jestli to slysel este nekdo nebo ne

s tema 1GB za 30 kč řikal i ten technik co mě přisel to pripojit

je 10 GB za 300 Kc....coz tak odpovida, ne?
no já potřebuju na měsít tak max 4 gb ale spis od 2-3 Gb

protože sleduju jen fora a ne zrovna tohle tak se mi net hodí.Meily a Fora nic vic nic min..na co 2 Mbit??