Jump to content
J.Š.

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace

Recommended Posts

tramin> tato závada se u mně bohudík zatím nevyskytla a je asi na výměnu DVR.

Nyní se na mém přístroji i po dvojí aktualizaci firmware vyskytují chyby, které sice nebrání v používání přístroje, ale jsou dost nepříjemné.

1. chyba v zobrazování názvů titulů v seznamu naprogramovaných a v sezamu nahraných pořadů.(tato závada trvá od samého počátku)

2. rozhazování pořadí v seznamu kanálů.

3. u některých nahraných pořadů se objevuje velikost 0 min., přestože je nahrávka kompletní.

4. některé lišty a okna ovládání zůstávají viset na obrazovce až do stisku tlačítka EXIT - (pokud je to tak myšleno, tak je to dost neobvyklé)

Moc se "těším" na novou aktualizaci firmware, kterou mi potvrdil též technik UPC, a také by mně zajímalo, jaké chyby odstranily minulé dvě aktualizace. (ale to asi nikdo neví)

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • HD Mediabox, CA modul
  • Most

a také by mně zajímalo, jaké chyby odstranily minulé dvě aktualizace. (ale to asi nikdo neví)

Kdyz si projedes forum, tak to tady nekde najdes.

• Internet 150
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox
  • Brno

tramin - u mně se objevilo přesně to samé, pomohl formát disku z menu. Už je to cca 3 dny, zatím to drží. O nahrané věci jsem bohužel přišel ... :(

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Kaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal
  • Praha 4

Zdravím, včera proběhla aktualizace na 11.11.00.03 a někde udělali soudruzi chybu.

Místo čísla "2" to píše "Í" a číslovka "5" je cca o čtvrtinu větší než ostatní.

Co u vás?

edit 25.11.2010

Tak ráno už OK.

Edited by Guest

Guest

takze slovenska UPC uz pustila novy FW, ma cislo 11.12.00.02, kernel 12.42.05-07. Stabilitu zatial neviem posudit, ale hlavna vyhoda je, ze uz by sa nemal nahodne vypinat a snad ani prehadzovat kanaly (po samotnom upgrade kanaly ostali), zmeny v grafike su velmi prijemne (MENU je priehladne a plynule na pozadi s vysielanim, posuvna lista zmizne sama po par sekundach). V EPG menu som si nevsimol vyraznejsie zmeny.

UPC :thumright:

Mne sa včera aktualizácia neponúkla.Ponúkla sa v CZ ešte niekomu?

vy predsa tu 11.11.00.03 mate uz davno

v kazdom pripade by ma zaujimalo, ze ci je nejaka korelacia medzi SK a CZ verziami

napr. to priehladne menu s beziacim obrazom a zvukom, to mate od ktorej verzie?

Evidentne sú to rozdielne verzovania. Prihľadné menu nemáme a čakáme na nový fw ako na božie zmilovanie.Ja konkrétne čakám, že opravia to čo ste spomínali + problém z HDMI, ktorí mám od začiatku.