Jump to content
Colomboa

Problém se startováním Handanu 7000 HD

Recommended Posts

Mám problém s Handanem 7000 HD. Mám ho rok a pár měsíců a nejprve to znatelně déle hledalo a načítalo kartu. Během posledního týdne trvalo v řádech desítek sekund, než naběhla úvodní obrazovka s logem UPC. A s přibývajícím časem se interval prodlužoval, že kolikrát jsme zkusili přístroj raději znovu vypnout a zapnout. Dnes STB hodil po neúspěšném náběhu na displeji nápis -d a nereagoval na dálkový ovladač ani na vypnutí na STB. Musel jsem vytáhnout šňůru ze zásuvky a od té doby se na displeji pouze točila signalizace startování, ale stále dokola, bez náběhu.

 

Považoval jsem STB za definitvině ztracený, ale zdá se, že po několika hodinách ve vypnutém stavu se zase vrátil do normálu. Stalo se něco podobného i někomu jinému? Jak jste to řešili? Já už teda mezitím volal na linku a měli by mi ho přijít vyměnit, ale jestli pojede jako poslední hodinu, tak budu akorát za vola. :lol:

 

EDIT: A přece se točí.... :D Tak ráno to zas nejede. Zase mi to ukázalo -d a dokonce jednou tři čárky nad sebou. A stále se točí .... Aspoň nebudu za toho vola.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

V podstatě to samé se mi stalo s Handanem 6000. Technik přijel, vymněnil a bylo to. Akorát jsem přišel o všechny nahrané pořady :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak technik označil za problém "software", což se mi teda moc nezdá. Nicméně mi vyměnil STB za jiný a ten šlape jak má, zatím. :) Ale už se celkem těším na Kaona, ve schránce už jsem měl lístek s nabídkou, jen na skladě v UPC zatím nemají nic. A začínají být trochu zoufalí. I na lince přede dvěma dny mi to ten chlapík přiznal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...