Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
HaWe

Handan CV-5000 CINX a ovládání pomocí dálkového ovladače

Recommended Posts

Často se mi stává, že STB / stará verze ještě z dob Karnevalu/ přestane reagovat na povely ovladače a musím nastavovat tlačítkama na STB. Kupodivu pomocí ovladače od sousedů se podaří opět "nahodit." Mají novější STB. Čím to může být ? Sice tak často STB nepoužívám, neboť mám TV s kartou od Licy, ale občas ano , a tak to dokáže namíchnout. Těma tlačítkama nelze ovládat vše, např menu a pod.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Spatny ovladac ? koukni se pres mobil nebo fotak, jestli na nem blika infra dioda pri povelech.

MOzna jsou jen zaspinene kontakty u tlacitek, pak je nutne ho kuchnout a vycistit.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

To opravdu vypadá na ovladač - stačí rozebrat a kontakty na tištěném spoji přegumovat obyčejnou gumou. Pak tyto kontakty + kontakt na klávesnici (zespodu) umýt čistým lihem. (rada od servisáka TV). Já to dělám u ovladačů každé 3-4 roky a fungují bez problémů...

• lokalitaPraha 4
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonVolám neomezeně
  • zařízeníKaon KCF-SA900PCO, Modul CI+, Compal

Sdílet toto téma

Tak jsem zkoušel čistit, ale nepomohlo to. Nakonec jsem u firmy LICA s.r.o. objednal nový ovladač. Funguje to a mohu konečně využívat menu. Jinak díky za podněty, jistě to využiju.

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Nekdy take po delsim pouzivani odejdou cesty na desce plosneho spoje, pak uz nezbyva nic jineho nez vymena.

Dalsi castou zavadou u ovladacu (obecne) byva rozpadly rezonator (mala ctverata soucastka), to pak ovladac reaguje jen obcas a pozdeji vubec, staci koupit novy a vymenit ho a zase je vse OK, uz jsem ho menil asi u tri ovladacu.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku