Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Za kolik ho bude UPC pronajímat?  

27 hlasů

1. 1. Za kolik ho bude UPC pronajímat?

• Zdarma
      1
    • Za stejnou cenu jako stávající DVR nebo HD Box
      17
    • cca 250Kč
      8
    • Více než 300Kč
      1

Recommended Posts

Jelikož se blíží ta doba kdy by konečně měl být dostupný (snad) tento box zajímal by mě váš odhad na cenu pronájmu tohoto boxu.

Zkuste uvést i důvod proč si to myslíte.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Jen pro připomenutí :)

Obyč STB stojí 91Kč měsíčně

DVR a HD stojí 151Kč měsíčně

Tzn. že měsíční pronájem byl cca takový aby se zařízení za 2 roky splatilo.

Takže podle vzorce by to vycházelo na nějakých 400Kč měsíčně :lol:

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Koukám že drtivá většina lidí je optimisticky laděná a očekává že pronájem PVR HD bude stejný jako za HD nebo DVR 8)

Já bych řekl, že většina je realisticky laděná. Optimistické by bylo, kdyby očekávali, že jej UPC bude nabízet zdarma. :D A pesimisticky od 250 Kč výše. :wink:

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Hlasoval jsem pro stejný poplatek jako u stávajícího HD STB z důvodů:

1. Neodzkoušený produkt v praxi = budou se na něm pravděpodobně projevovat stejné nebo podobné neduhy jako u ostatních kabelových STB

2. Měla by to být pozitivní politika UPC vůči svým stálým zákazníkům = jde nám o to, abychom si vás u našich služeb udrželi (t.j. lepší služba než nabízí konkurence)

• lokalitaproč?
  • internetInternet 30
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízenítři

Sdílet toto téma

Koukám že drtivá většina lidí je optimisticky laděná a očekává že pronájem PVR HD bude stejný jako za HD nebo DVR 8)

no a tvůj názor?

Mů názor byl 200-250Kč.

A proč? Je to novější zařízení s větším HDD a umí toho mnohem víc.

Já bych řekl, že většina je realisticky laděná. Optimistické by bylo, kdyby očekávali, že jej UPC bude nabízet zdarma.:D A pesimisticky od 250 Kč výše. :wink:

Kdyby se očekávalo že je bude dávat zdarma spíš bych to považoval za bláznovství. :D A Cena 200-250 je podle mě reálná.

Hlasoval jsem pro stejný poplatek jako u stávajícího HD STB z důvodů:

1. Neodzkoušený produkt v praxi = budou se na něm pravděpodobně projevovat stejné nebo podobné neduhy jako u ostatních kabelových STB

2. Měla by to být pozitivní politika UPC vůči svým stálým zákazníkům = jde nám o to, abychom si vás u našich služeb udrželi (t.j. lepší služba než nabízí konkurence)

ad1 To je ale bohužel fakt a testují se už dost dlouho aby všechny velké neduhy byly pryč. Jak dlouho jsou na trhu (českém) handany a že spol. Handan vychází Lice vstříc jak to jen jde a že stále nejsou "dokonalé".

ad2 K tomu asi nemám moc co říct. Určitě by to byl správný postoj. Ale co udělají se starými boxy? A přeci jen UPC je firma které jde ve vsledku i o zisk. Takže těžko bude dávat něco pod cenou.

Je to všechno spíše námět k diskuzi :) Já se to vše snažím brát tak abych se vyvaroval všech subjektivních pocitů a bral to realisticky a racionálně.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Jen pro připomenutí :)

Obyč STB stojí 91Kč měsíčně

DVR a HD stojí 151Kč měsíčně

Tzn. že měsíční pronájem byl cca takový aby se zařízení za 2 roky splatilo.

Takže podle vzorce by to vycházelo na nějakých 400Kč měsíčně :lol:

Sakra proc sem za dvr platiL 200 kc. Dvrko jsem vratil a doufam ze brzo se dockam toho kaonu.

Sdílet toto téma

Je to novější zařízení s větším HDD a umí toho mnohem víc.

Jste si jist, že HDD bude větší? Podle mých informací, které jsem měl k dispozici se stále v UPC počítalo s tím, že pronajímat se bude přístroj jen se 160 GB harddiskem. Ale třeba se něco v tomhle směru změnilo.

Co myslíte tím "umí toho mnohem víc"? Na rozdíl od Handanu 7000 umí nahrávat a na rozdíl od Handanu 6000 umí vysoké rozlišení. Avšak oproti 6000 umí nahrávat pouze dva programy a např. mu také úplně schází střihové funkce.

• lokalitaKralupy nad Vltavou
  • internetInternet 300
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníHD DVR Mediabox, Handan 6000 (PVR)

Sdílet toto téma

Ano spojuje tyto 2 funkce. Má něco lepšího jak time shift (soustavně nahrává aktuální program až 60 minut čili stačí jen přetočit zpět). A měl by mít i dalšé

A k HDD. Bylo by mi divné aby měli něco jiného než Lica :wink:

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

volal jsem na KC ohledně nějakých produktů a při té příležitosti jsem se zeptal na DVD HD STB od kdy a za jakou cenu by byl k dispozici.s termínem si slečna nebyla jistá,ale vypadáto opravdu na začátek dubna a cenu mě řekla velice příznivou.150kč

• lokalitaBrno
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonTelefón Basic
  • zařízeníCAModul

Sdílet toto téma

volal jsem na KC ohledně nějakých produktů a při té příležitosti jsem se zeptal na DVD HD STB od kdy a za jakou cenu by byl k dispozici.s termínem si slečna nebyla jistá,ale vypadáto opravdu na začátek dubna a cenu mě řekla velice příznivou.150kč

už abyto bylooooooooo :twisted:

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku