Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
shrap

HBO HD - v cem se lisi od ostatnich HD programu

Recommended Posts

Zdravim,

chci se zeptat lidi, co maj kartu v kompu a prijimaj HD programy, jestli netusite, jakej je rozdil ve vysilani HBO HD oproti jinym HD programum (CT HD, Eurosport HD atd.). Mam kartu ATI (5450) a vsechny HD kanaly jedou v pohode, jenom HBO HD se jakoby cuka (vzdy cca jednou za 2s to tak jako popobehne, krasne je to videt na titulcich na konci filmu, ktere proste cukaji). Mel jsem pucenou i nVidii a ta to zvladala prehrat v pohode, nicmene obraz stal za prd (vyblity, zamlzeny, divny barvy) a i deinterlacing nic moc oproti ATI (oboje samozrejme pres hardwareovou akceleraci DXVA). Tak jestli nekdo umi vytahnout nejaky informace o vysilanym streamu a muze je treba porovnat s ostatnima kanalama, dejte vedet, dik.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Aby bylo jasny o co jde: muzete nekdo (kdo mate windows 7) zkusit prehrat nasledujici soubor? Vlastne staci ten HBO-choppy.wtv z adresy http://shrap.net/video/

Bezi ty titulky plynule nebo se cukaj? Co mate za grafiku? Diky.

ATI 4870, win 7 - ano, tilulky cukaji, cca tak po vterine jakoby poskoci nahoru a dolu...

Sdílet toto téma

Zkusil jsem ten .ts soubor a jede mi to plynule. Ani to nekostičkuje, jak si říkal jinde - jen jednou a to se může stát, je to normální. Mám Nvidii 8800GTX.

Kosticky se muzou stat, ale kdyz se stavaj kazdou minutu, je to prece jenom otrava ;)

Sdílet toto téma

wtv je format z windows7, je to defakto puvodni dvr-ms co je ve vistach, ale jmenuje se to proste jinak ... primo ve win7 je na to tool, co to zkonvertuje (defakto to jenom kopiruje a zmeni to hlavicku nebo tak neco). Kazdopadne ve vistach to nepustis (a ten tool na prevod do dvr-ms nevim jestli jde pustit ve vistach, na xpckach to neslo :D )

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku