Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
tomus

Informace o vypadcich sluzeb UPC

Recommended Posts

Návštěvník   
Návštěvník

Celkem slušnej výpadek:), to by me zajímalo, kde si Ted budeme stěžovat a kdo nám da slevu? :DDD ..a nejvetsi prca je, jak mi úplně přirozeně s jejich aut. navysenim rychlosti zvedají cenu bez hlesu, nemit tu technologii, tak si snad myslím, ze to tam vedou 5ti leti :D :D :D

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Výpadek (P10), beru stane se. Ale že si ti hovniválové raději vyvěsí sluchátka a člověk musí bez netu hledat info po všech čertech je k nasrání.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Čelákovice - Praha východ - internet nejede, www stránky upc nejedou ani na mobilu přes T-mobile

Sdílet toto téma

Kolín - Nejde net, TV funguje, modem najde upstream i downstream frekvenci, ale pote jen blika Online indikace, mam za tim router a ten nedostane od modemu ani IP adresu

EDIT : Ted router za modemem dostal IP z vnitriho rozsahu a dostal sem se do web managementu modemu a modem ma nejaky jiny upstream kanal, je na 60MHz a hodnota Power je na 12.2 dBmV , normalne to byva 43MHz a cca 38 dBmV

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
nejedou jim už tak hodinu DNS servery (jinak internet jede)

změňte si DNS třeba na server od google 8.8.8.8 a je vyřešeno

No jak ty DNSka změním na tom jejich WiFi cisco

Modemu od upc sem nezjistil.. něco sem tam sice nastavil, ale stejne to nepomohlo

Sdílet toto téma

Po restartu modemu je nastaveni dns k nicemu. Modem zustane viset na blikajicim online a nedostane ip od dhcp. BTW Liberec je taky mrtvej. Jde o celositovy problem. Telefony jim patrne nejdou, protoze jedou na sluzbe upc telefon. Tedy voip. A podle vseho nejde net ani jim.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Mám opět také výpadek - Praha 4. Fakt mě poslední dobou dost lezou na nervy. UPC upustilo od kvality na úkor kvantity :(

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

to UPC už mě sere pořad jenom problemy,pořad se platba jenom zvyšuje ale služby stoji za h***o,nehodite se na nic odchazim od vas už vas mam plne zuby

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku