Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
tomus

Informace o vypadcich sluzeb UPC

Recommended Posts

hoj, nema nekdo v brne (zabovresky) posledni tyden problem s UPC pls? internet me jede silene pomalu, web se skoro nenacte, a na TV se rozpadava obraz do cernych kosticek az uplne vypadne. upc uz jsem kontaktoval, ale zatim nic. diky za info.

Sdílet toto téma

zatim nic protoze jsem jim dal vedet teprv v patek, tak pocitam ze pres vikend nefunguji. ping mam v poho, i tracert, pro seznam <15ms, ale rychlost je hodne pomala, nekdy me to ukazuje upload i pod 50kbit, a telka nahodne taky pada.

pockam jestli se ozvou tedka behem tydne, spis me zajimalo jestli je to problem u me nebo je to vetsi.

Sdílet toto téma

hoj, tak jsem problem konzultoval se znamym ktery bydli o par ulic dal a ma stejne technicke problemy jako ja, takze je to asi nejaka plosna zavada v brne. odpoved z UPC byla takova jaka jsem cekal, pry je to mym pocitacem, protoze jejich mereni ukazuje ze vsechny parametry jsou v norme. na potlame :-(

Sdílet toto téma

Zkus udelat nesledujici test:

mrkni do rozhrani modemu,co ukazuje za hodnoty v polozce signal na

http://192.168.1.1 nebo

http://192.168.100.1/

a hod ty vysledky sem.

Pak to zkus jeste premerit programem WinMTR, ktery lepe ukaze kde je s problem:

download/WinMTR-v091.zip

Do policka host zadej treba seznam.cz , nech to bezet par minut.

a pak pomoci Copy text to clipboard zkopiruj vysledky a hod zase sem.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Od neděle detekuji časté výpadky netu po celých Otrokovicích. Trvají jen pár minut, leč vše se přeruší a korunuje to každé půl hodiny dvojtým zazvoněním přihlašující se UPC telefon. Nejdřív kostičky a teď zase internet, se jim to tam nějak sype :cry:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Potvrzuji výpadky v Otrokovicích. Každou chvíli to tak na minutku dvě spadne. Windows hlásí Server DNS neodpovídá.

Sdílet toto téma

Včera v 19:00 jsem tam volal. Maník mi tvrdil, že opravu provedli kolem 13:30h a od té doby si nikdo nestěžoval. V tom se nám hovor přerušil dalším výpadkem. Byl tak slušný, že za 5 min zavolal (dýl ty výpadky netrvají ale jsou co 10-15min) a potvrdil, že nám to spadlo v celém domě. Že to tedy předává na vyšší místa. Dnes ráno se nešlo ani podívat na radar, nejelo to skoro vůbec. Doufám, že na to během dne přijdou :scratch:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Od včerejška v Otrokovicích mám problém s internetem..Každou chviku vypadavá...Je to o nervy :-)))) :evil::evil::evil: Neví někdo co je to za chybu?

Sdílet toto téma

Zkus udelat nesledujici test:

mrkni do rozhrani modemu,co ukazuje za hodnoty v polozce signal na

http://192.168.1.1 nebo

http://192.168.100.1/

a hod ty vysledky sem.

Pak to zkus jeste premerit programem WinMTR, ktery lepe ukaze kde je s problem:

download/WinMTR-v091.zip

Do policka host zadej treba seznam.cz , nech to bezet par minut.

a pak pomoci Copy text to clipboard zkopiruj vysledky a hod zase sem.

diky za pomoc tomus. ping - winmtr jsem zkousel, ale ping je uplne v pohode, na cele trase 15ms. problem je v tom ze rychlost netu je 70kbit, podle meho posledniho mereni, - na ping to funguje OK, ale jinak nejde vubec ani serfovat. zkusim jeste zkontrolovat ten signal.

jinak jsem kontaktoval podporu a stejny vysledek jako ostatni, tvrdi ze vse funguje jak ma, uz jsem trochu ztratil nervy s nima, protoze v dobe kdy mi tohle tvrdili mi zaplaceny 30mbit net jel 70kbit! :-(

Sdílet toto téma

diky za pomoc tomus. ping - winmtr jsem zkousel, ale ping je uplne v pohode, na cele trase 15ms. problem je v tom ze rychlost netu je 70kbit, podle meho posledniho mereni, - na ping to funguje OK, ale jinak nejde vubec ani serfovat. zkusim jeste zkontrolovat ten signal.

jinak jsem kontaktoval podporu a stejny vysledek jako ostatni, tvrdi ze vse funguje jak ma, uz jsem trochu ztratil nervy s nima, protoze v dobe kdy mi tohle tvrdili mi zaplaceny 30mbit net jel 70kbit! :-(

jeden z duvodu kdyz zdrazili proc jsem odesel ...protoze vse funguje jak ma problemy nepriznavaji

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Brno, internet taky nejede. Chyba je na straně DNS serverů UPC, protože po změně DNS serveru na googlovský 8.8.8.8 se to rozjelo...

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Dobrý vecer mam vypadek UPC internetu a taky TV nemuzu si to nikde overit, stránky upc totiz nefunguji. je tady nekdo s takovym problemem ? Dekuji

Petra - Havířov

Ahojky, mám stejný problém, nic nefunguje - včetně webu upc, připojil jsem se přes T-mob, kde vše v poho běží, ale upc stránky ne.

Dave

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku