• David - UPC

Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

Informace o vypadcich sluzeb UPC
6 6

400 příspěvků

No ztohoto duvodu uvadim primo na uvodni strance fora, ze je mozno si vypadek uverit i pomoci mobilniho telelefonu, kdyz vam nebezi internet na PC:

Ulozte si webovou adresu

http://web.upc.cz/vypadky

do internetovych zalozek ve vasem mobilnim telefonu,

v pripade vypadku sluzeb UPC si pak muzete jednoduse pres mobil zjistit, zda je u vas hlaseny vypadek sluzeb a nemuste tak zbytecne volat na infolinku UPC, jejiz telefon je ale take dobre znat - 241 005 100.

Sdílet toto téma

V tejto dobe sa asi tazko dovolam na infolinku, navyse UPC telefon mi nefunguje, pretoze nefunguje modem a nemienim platit kopec penazi preto, ze ma UPC problem. Lokalita Praha Chodov, musi im stacit, ze im to nahlasim cez kontaktny formular.

Sdílet toto téma

Dobrý den,

Momentálně se nedá dovolat ani na helpline od UPC, ani na linku pro nové zákazníky - obě volaná čísla neexistují. Ve výpadcích moje lokalita není, ale výpadek tam je -Plzeň-východní předměstí - ul. Jablonského. Je nějaká rada, kam zavolat?

Sdílet toto téma

Okolo poledne jsem pustil počítač. Do 18h nešel internet a stejně tak i kabelová televize, ostatní sousedé měli stejný problém. Jsem z Nymburka, nikde výpadek těchto služeb hlášen nebyl.

Nefunkční rozhlasová stanice Dance Rádio. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky.
Budu žádat kompenzaci.

Sdílet toto téma

Návštěvník
Komentujete jako návštěvník. Pokud máte účet, přihlašte se.
Vložit příspěvěk

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Remove formatting

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

6 6