Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
jukl

Zrychleni internetu z 15 na 30 a dodatek ke smlouve -chytak?

Recommended Posts

ted mi volal zenska ze prej upc ma nejakou akci bundel ze kdyz podepisu dodatek ke smlove kde mam internet 15 mb za 575 kc a podepisu budu mit 30 mb za 599 kc vcetne dane stim ze je to bundel kde budu mit zakladni nabidku analogoveho upc. Moc se mi to nezda nemte nekdo nejake info ?

Sdílet toto téma

mě cca ve stejnou dobu volal zase mužský hlas a nabízí light z 15 na 30Mbit + TV... zatím platím pouze internet a to 800 za to co nabízí chce komplet 699,- tak fakt nevim... prý též na furt...

myslim si, že se snaží "uvázat" zákazníky, které jsou u nich již bez smlouvy? Na to jsem se zapomněl zeptat... :-/ Jestli chce donést dodatek ke smlouvě, tak to určitě bude podmíněno min 12 či 24 měsíci odběru služeb? Mě ta ochranná lhůta vypršela již před x lety, takže bych jim mohl "kdykoliv" utéct...

Kámoš zase za to co mám já platí stále 50% už asi 3 roky... vždy dá po uplynutí promoakce výpověď a oni mu to o 6 měsíců prodlouží... pořád dokola... tak pak proč by mě nemohli dát za 699 tuto nabídku.... jsem zvědav zda se ještě ozve (prý zítra) :-)

Sdílet toto téma

Mohu potvrdit, ze to je pravda. Jedna se o nove balicky sluzeb pro stavajici zakazniky. Cena je trvala, zadny hacek v tom neni, jen zavazek min. 12 mesicu. Tezko se tomu veri, ale je to tak (sam to nabizim).

Jinak tech balicku je vic a jsou dost zajimave a vyhodne. :wink:

Sdílet toto téma

pravda je ze me zajima jen internet .. o tv nemam vubec zajem .. takze hacek v tom neni ? jen se upsat na 12 mesicu ?

nasel sem i jine reakce na netu

dnes u me byl borec (mam 30/1,5 od UPC) za 857kc, tvrdil me ze kdyz si pres neho necham zapnout i televizu ze me snizi cenu na 599Kc ale podle me tam taky bude nejakej hacek tak jsem mu rekl ze to nechci, ze nemam televizi biggrin3.gif. Tak na me zkousel finty typu ze je to sleva 260Kc. Ale jak rikam radsi jsem to odmitl, nevim co tam bude napsane nekde prtavim pismem 

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Tezko se tomu veri, ale je to tak (sam to nabizim).

Tak nám Ty balíčky představ. Třeba si tu někdo něco vybere co mu bude vyhovavovat.

Pokud to tedy není TAJNÉ. :D

• lokalitaLitoměřice
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefon-
  • zařízeníWi-Fi modem Technicolor TC7200

Sdílet toto téma

no mě to hlavně jen překvapilo a znáte dnešní dobu... dokud nebudu vědět, jestli jsem neposkytl osobní info po telefonu jen tak nějakému vtipálkovi, tak bude pořád nejistota... :)

BTW několikrát jsem za těch x let žádal o slevu jako věrný zákazník a vždy se mi jen vysmáli, tak si právě říkám, co ta změna, proč by to najednou dělali :-)

Sdílet toto téma

Nove balicky jsou podminene 12cti mesicni . Smlouva prijde poštou a je nutné jí podepsat a odeslat zpet jinak nabídka pozbyde platnosti.

Takze pokud by v tom byl hacek, tak bude napsan ve smlouve.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

v metru jsem si všiml poznámky na reklamním baneru UPC internet za 50% , že nový kontrakt je na min. 12 měsíců, takže logicky při předčasné výpovědi hrozí sankce a zaplacení plné ceny :-)

vaše otázka operátorovi musí znít: jaká je minimální doba užívání dané služby nebo jak dlouho platí zvýhodnění nabídnuté ze strany UPC (internetu, televize apod.), poznamenejte si detaily z hovoru nebo lépe nahrajte si celý hovor

Ve všeobecných obchodních podmínkách třeba článek 8 se může někomu hodit

http://www.upc.cz/pdf/VOP_UPC.pdf

Sdílet toto téma

Ano, od 1.1.2010 jsou vsechny internety se slevou se zavazkem na 12 mesicu. Nevim cemu se divite. Firma ma taky naklady a vydrzet rok snad neni pro vetsinu zakazniku problem. Pokud ano, pak plati sankci za predcasne ukonceni sluzby 1000 Kc.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku