Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
Jack_6428

Jiná verze Nat Geo HD - co to ma znamenat?

Recommended Posts

Může mi někdo prosim vysvetlit proc UPC vyřadilo britskou verzi National Geographic Channel HD a nahradila ji verzí ruskou ? Ještě dopoledne 11.2. běžela UK verze a dnes rano o pulnoci jsem prisel domu, zapnul tv a co nevidim.

Nevi nekdo o tom neco? Proc by proboha po roce a pul najednou zmenili verzi? A proc ze vsech moznych zrovna za ruskou? A jeste k tomu bez oznameni predem? Doufam ze to je jen docasne a nebo nejaky vtipek. Logo lokalni mutace, audio eng/rus. Myslel jsem, ze pro CR vysila jednotna verze ngc hd z uk, kterou urcila a zastresuje spolecnost channels. Jestli to bude naporad, tak uz toho mam dost a budu to s nima resit a ne nejakou trapnou slevou. Britska verze je to nejlepsi hned po te americke, celkem dost me to nakrklo. Diky za jakekoliv postrehy a informace.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Myslel jsem si, ze si s tim u nas nekdo hral, tak jsem to prepnul na anglictinu a bylo. Mozna jen prohodili/pridali zvukove stopy, co rikate?

Sdílet toto téma

To bohužel musím vyvrátit, je to prostě ruská verze NGC HD. Logo mluví za vše, nechci se o tom hádat, ale mám ve stanicích přehled abych poznal, co UPC vysílá. Tohle logo je specifické pro HD mutace regionálních evropských verzí, nejen ruské, ale i turecké, německé, atd., všude kde NGC HD lokálně v Evropě vysílá. Ta ruská audio stopa o tom taky svědčí své. Britské verze kanálů vysílají vždy jenom s anglickým audiem. Navíc se dost dobře nechá poznat podle reklam jaká verze to je. A u téhle verze není o "Sky Channel/ngc.co.uk" ani zmínka. Pardon, ale dost mě to vytáčí. Co si UPC dovoluje, myslící si, že si toho "hloupý" zákazník nevšimne, mne udivuje. Jejich drzost nemá meze. Co měsíc, to nějakej průser. Jestli má bejt tohle natrvalo, tak jim opravdu děkuju, další kvalitní kanál pohřbili i s jeho rychlýma premiérama. Vedení UPC by si zasloužilo akorát tak nakopat. Napíšu Malinovi a do Channels, co to má bejt za divadlo. Jestli mi odpoví, jako že se nic neděje, tak se s tím přestávám srát, shromažďuju všechny jejich kixy za poslední rok a píšu do digizone a černých ovcí, ať si užijou ten svůj monopol v tv. Dodnes se Malina neomluvil veřejně za History HD a ČT HD. Stát se tohle někde venku, tak maj všichni padáka.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Nevím jestli je to ještě aktuální, ale v síti Karneval (Otrokovice) se nic nezměnilo, ani přes týden ani dnes, stále stará známá eng verze... Zkoušel jsem mrknout na audio stopu a ruština logicky nepřibyla.

Sdílet toto téma

Mih    0

Jack_6428 - nejsi příliš hysterický? Než se dozvíš nějakou odpověď z UPC, tak kolem kopeš jak blázen.

Ty máš ve smlouvě s UPC, jakou že tam mají u NG / HD mutaci?

P.S. Mám audio eng + rus.

Sdílet toto téma

Nevím jestli je to ještě aktuální, ale v síti Karneval (Otrokovice) se nic nezměnilo, ani přes týden ani dnes, stále stará známá eng verze... Zkoušel jsem mrknout na audio stopu a ruština logicky nepřibyla.

Díky za postřeh. Tak to je dost zajímavé. Já jsem v původní síti UPC a stále ruská verze. Čím by to mohlo být? Napsal jsem p. Malinovi, tak jsem zvědav co vykouzlí za racionální odpověď. Ale myslel jsem, že po sloučení Karnevalu s UPC je nabídka jednotná, je to podivné.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

taky jsem si vsiml zmeny loga, ktere ted dementne vadi v obraze a taky nesedi informace v EPG ... :evil:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
Napíšu Malinovi a do Channels, co to má bejt za divadlo. Jestli mi odpoví, jako že se nic neděje, tak se s tím přestávám srát, shromažďuju všechny jejich kixy za poslední rok a píšu do digizone a černých ovcí, ať si užijou ten svůj monopol v tv. Dodnes se Malina neomluvil veřejně za History HD a ČT HD. Stát se tohle někde venku, tak maj všichni padáka.

fandim :thumleft: ... nevim jakou programovou skladbu ma ruska verze, ale dnes jsem se chtel divat na Lost in China s jeho excelentnim obrazem a misto toho jsou tam nejake rafty nebo co :puker:

Sdílet toto téma

Jo, dík. Jsem zvědav co mi Malina zítra napíše. Jinak je to na nic, na tý ruský verzi opakujou ty pořady několikrát denně často zasebou. Je sice fakt, že reklam mají oproti UK verzi méně a obraz je malinko lepší, ale ta programová skladba je pech, je to nuda. Navíc UK verze voní exkluzivitou :) A ano, to EPG na to vůbec nesedí. Fakt nechápu jejich logiku zaměnit verzi po roce a půl zrovna uprostřed měsíce a pokud je pravda, že to je jen v síti UPC a v Karnevalu ne, tak tomu nerozumim už tuplem.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

Ta zmena je i v siti byvaleho Karnevalu. Nabizi se minimalne i Audio RUS stopa a skladba poradu a logo podle predchoziho.

Sdílet toto téma

Sokolov je určitě bývalý Karneval, dokonce UPC se předělávalo do Karnevalí sítě. :)

Logo nepoznám - nevím s čím porovnat.

Audio primárně ruština, lze změnit na angličtinu.

Rozhodně nesedí EPG a vysílaný program.

Sdílet toto téma

V cele siti UPC (vc. byvaleho Karnevalu) se nyni vysila pouze ruska verze, DVB-C ma pouze jeden zdroj signalu.

Mometalne je tam pry mensi technicky problem, pak se uvidi co dal.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Hm, takže je nějaký technický problém někde na trase z Anglie do ČR a proto to zaměnili za jinou verzi (v tomto případě ruskou) do té doby, než se to vyřeší? Chápu to správně?

Pokud tomu tak je, tak nic ale neomlouvá fakt, že to mají zákazníkům sdělit, možností mají nespočet. A celkem se divím, že to něčím vůbec nahradili.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Hm, takže je nějaký technický problém někde na trase z Anglie do ČR a proto to zaměnili za jinou verzi (v tomto případě ruskou) do té doby, než se to vyřeší? Chápu to správně?

Pokud tomu tak je, tak nic ale neomlouvá fakt, že to mají zákazníkům sdělit, možností mají nespočet. A celkem se divím, že to něčím vůbec nahradili.

Nejspíše až půjde původní verze tak nahradí zpět tu RU mutaci :wink:

To je zajímavý že když UPC udělá dočasný řešení za který by lidi měli být rádi a co by tu 80% lidí navrhovalo kdyby tam nechali černo tak se stále ozývá kritika.

Jedinou kritiku kterou bych pochopil je to že informovanost nulová.

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Ta nulová informovanost je hlavní důvod, proč mi to vadí, jako vždy.

Nicméně jsem dostal odpověď od p. Maliny:

Dobrý den,

Váš e-mail předávám do společnosti Channels, která zastupuje NG, k odpovědi. Jen podotýkám, že UPC odvysílá signál, který je jí doručen a nemá na toto doručení žádný vliv. Chybu, jež se stala zástupcům NG oznámíme. Děkuji za pochopení.

Takže nakonec selhali v Channels, pro jednou má u mě UPC malé bezvýznamné plus :)

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Tak me napadlo. Pokud misto NGC bude UPC dorucen treba Hustler, tak to taky poslou k zakaznikum????...Zavani to trochu alibismem....To nic nemeni na faktu, ze mi tato vymena zas tak nevadi,abych delal nejaky dusno. :?

• lokalitaMělník
  • internetnemám
  • televizenemám
  • telefonnemám

Sdílet toto téma

No jde o to, že si asi nekontrolují, co příjimají a posílají dál a pokud ano, tak o změnách své zákazníky neinformují. Malinova odpověď mi připadá, jako kdyby o tom nevěděli dokud jsem mu nenapsal, což je samozřejmě špatně. A pokud to věděli a nic neřekli, tak je to špatně dvakrát. Aspoň už víme, kde je problém a že se s ním bude něco dělat. Upřímně, UK verze je ta nejlepší jaká se dá v Evropě chytit, proto jsem s tím UPC otravoval, krom toho, že nám nic neřekli. Těším se, až bude zpět Sky Channel 543 :)

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Jo jo,od neděle jsem detekoval teprve změnu jazyku, tedy primárně RU a až po vletení do menu kanálu jde přepnout na ENG. Což mě teda dost leze krkem, jednak nechápu proč je ruština na první pozici a jednak proč si má G10 nepamatuje, že chci pořád ENG a po každém navolení mi tam vecpe ruštinu.

Mih: poslední dobou se sem často loudí různé shazovačské hlášky, jako: "Moc to žereš" či "Jsi hysterický"... Pokud to vyleze z někoho kdo sem chodí jen prudit, budiž, každý se nějak baví a trpí tím sice hodnota fóra, ale to pochopím. Ale že frajer kterého si vážím jako Tebe nedokáže přehlédnout něčí momentovou nedočkavost a úpěnlivost a úplně nemístně si rýpne, to jsi mě překvapil. Lidi sakra aspoň to zdravé jádro se tolerujme (snad si moc nefandím :lol: ), jinak to půjde ke kopru komplet, jako třeba na mnoha diskuzích na tvfreaku, než se něco dočtu musím si projít desítky hádek a dokazování ega... Zbytečné, nemyslíš?

Sdílet toto téma

Ta nulová informovanost je hlavní důvod, proč mi to vadí, jako vždy.

Nicméně jsem dostal odpověď od p. Maliny:

Dobrý den,

Váš e-mail předávám do společnosti Channels, která zastupuje NG, k odpovědi. Jen podotýkám, že UPC odvysílá signál, který je jí doručen a nemá na toto doručení žádný vliv. Chybu, jež se stala zástupcům NG oznámíme. Děkuji za pochopení.

Takže nakonec selhali v Channels, pro jednou má u mě UPC malé bezvýznamné plus :)

A co když to je všechno jinak? Připadá mi absurdní, že UPC, které (předpokládám) platí NG za práva vysílat, si nemonitoruje co jim vlastně NG posílá. Rovněž je absurdní odpověď UPC, že "chybu oznámí zástupcům NG". Tedy já pokud bych něco platil tak bych řval jako tur rovnou do telefonu rovnou do odpovědné centrály NG a ne něco ozamoval nějakým dealerům. A napsal bych na záložku webu UPC "aktuality" pro své zákazníky, že NG nejede a proto sorry a že jsem řval na NG jako tur a neoznamoval bych tam půl roku starou ptákovinu.

Jestlipak UPC má NG grátis tak nevím co řešíte. Jestlipak ho nemá grátis tak poděkování za pochopení "někomu" z "nějakého" fóra kdo na to upozornil a sdělení, že to sdělíme dál, je prostě absurdní. Předpokládám, že nikdo z vás nezná obsah smlouvy mezi UPC a NG - takže kdo ví jak to všechno je?

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

no mne je uplne fuk jaky NG tam je, hlavne ze to jde i anglicky..takova histerie, to nechapu

Sdílet toto téma

Mih    0

Weiny - včera mi již šla jako primární stopa ENG, ještě v neděli RUS.

Jinak mi opravdu přijdou příspěvky některých uživatelů kabel. UPC hysterické a neodpovídající nastalé situaci. Pokud jsem se ale někoho dotkl, tak se omlouvám.

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

2 Jack_6428:

Že tady už nejásáš, koukal jsem, při projíždění stanic, že se zase změnilo logo a chybí ruská zvuková stopa.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku