Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
tramin

nefunguje čas

Recommended Posts

Zdravím a mám dotaz,jestli má někdo stejný problém.Od včerejšího večera mi nefunguje údaj o času na STB 6000(po vypnutí blikají ty 4 čárky a čas nejde nastavit ani v menu) i 5000(Brno-Líšeň).Tím pádem nejde ani EPG a tudíž nelze naprogramovat ani nahrávání.Vada STB to nebude,protože se to projevuje na obou přístrojích.Neví někdo,co s tím?Dík

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Tak jsem volal na klientské centrum a poradili mi vyresetovat STB do továrního nastavení.Naštěstí to pomohlo,ale bylo to hodina práce(znovunaprogramování obou STB a znovunaučení všech kodu univer.DO).Ale hlavně,tvrdili mi,že je to jenom můj problém!Tak proč Tomus a myslím,že nás bude víc, má stejný problém?Je vidět,jak lžou.

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Tak tam fakt asi museli něco opravit,protože já jsem s tím ráno zápasil dost dlouho,včetně několikanásobného projetí všech programů,vytažení ze zásuvky atd.

• lokalitaBrno-Líšeň
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízeníHD mediabox

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku