Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Recommended Posts

No, Barrandov je na tom mnohem, mnohem lépe než Prima. Aspoň v podstatě všechno na něm dávají 16:9 a mnoho věcí vysílají v HD. ČT se s HD taky dost snaží a Nova samozřejmě vede, tam je v HD dá se řící všechno. Prima jako jediná stále vysílá většinu obsahu 4:3. "HD verze" Primy tudiž postrádá smysl. Nevím, kdy se konečně vzpamatujou.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Ta Prima HD v Praze je jen upscale, prima nic v HD nevysílá.

Nicméně obraz je na 26" LCD tv subjektivně malinko ostřejší než SD ze sítě 2, což je ale dáno jinou kompresí. Prostě není to klasická MPEG-2 mazanice :)

Ale takový rozdíl jako vysílání čb filmu pro pamětníky na SD Nově a na Nově HD to není. Na příkladu nějaké starší produkce je krásně vidět jak zbytečně nízký datový tok jednotlivé kanály mají, jako by se vysílalo hlavně pro CRT televize :D

Sdílet toto téma

Nova samozřejmě vede, tam je v HD dá se řící všechno.

To nemyslíš snad vážne co jsi napsal.V Native HD jsou tak maximálně zprávy a 1 film v měsíci.

Myslim. Asi na Novu nekoukáš často a nebo koukáš na nějakou jinou. Ale v HD tam opravdu běží valná většina pořadů (samozřejmě těch, co byly v HD natočeny). Kdybyses mě zeptal před rokem, dal bych ti za pravdu, dneska ani náhodou.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

A co Kriminálka Miami (bohužel už skončila), Dr.House, Mentalista a další seriály?A hlavně pořady jako Snídaně s Novou, Víkend, Střepiny, Vaření s Babicou a tím Italem, Koření, Loskuták, Střepiny a další? Proboha co byste furt chtěli? Nemluvě o různých přímých přenosech, Superstárech atd... A ostatní věci jsou docela slušně upscalingované a hlavně vše co jde je 16:9, já nemám námitek... :wink:

Zato Primu bych zrušil, vytáčí mě jejich reklamy na velkofilmy či filmy týdne, které všechny zprzní na 4:3 v SD a myslí jak nás s nima nezarazí do křesel... Teď jsem se v mkv díval na fámózní filmeček Island a I robot, obojím se Prima chlubí, děs. Lituji všech, co nemají přístup k podobným filmům v plné kvalitě, protože než ve formátu Primy raději vůbec. Je spousta filmů které si HD a pořádný obraz 100% zaslouží, bez tohoto zážitku si je nikdo nevychutná jak by mohl a jak byl záměr tvůrců. Zřejmě Prima žije v přesvědčení, že na ně hledí jen chudší lidé nad 50let, kteří budou ještě nejmíň 5 let ždímat 55" CRT a o HD slyšeli jen v rádiu :(

Sdílet toto téma

Možná že máš pravdu, a moc to "žere", ale alespoň umí svůj názor pořádně zdůvodnit a dá se tedy chápat.

A samozžejmě je rozdíl mezi Native HD, a UpScalingem.

A také je pravda, že na "menší" obrazovce se to vůbec nepozná.

Momentálně sleduji CRT 32 cm, a můžu vám říct, že nevím co mají "všichni" proti 4:3 a SD.

Ale stačí, abych si sednul vedle a na LCD 40" se divím, jak něco takového jako SD mohou vysílat. :)

Nejspíš je to úhel pohledu, a hlavně zkušenost obou variant, která mě nutí velmi zvažovat slova k odsuzování SD či HD.

Sdílet toto téma

OK, mastil jsem to z hlavy, takže sorráč za nepřesnosti. Ale co mě štve že se to tu zvrtlo na slovíčkaření, na to Vás užije. Nenakoukl jsem sem proto, abych se hádal, zastal jsem se Novy a moudřejším to došlo, ostatní mi můžete víte co... :thumbdown:

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

jo jo je to tak. Měl jsem možnost Primu v DVB-T v HD sledovat a je to rozdíl. Ono i na Nově je dost věcí v 4:3. a kdo má velkou TV 40 and up, tak by rád i tu Primu v HD. Tak jak mne Nat geo wild ze začátku nadchnul tak mne i zklamal. Hodně pořadů opakují a reklamy každých 8 nebo 10 minut to je na prd. To snad opracdu raději tu Primu HD.

Sdílet toto téma

No tak s tím NatGeo Wild nesouhlasim. Reklamy každých 8-10 minut je u těchto kanálů celkem normální a krom toho, to co praktikuje NatGeo Wild, History a History HD, nejsou reklamy, ale pouze upoutávky na jejich pořady, narozdíl od většiny jiných stanic, kde jsou pravé reklamy. To je náhodou super! Není reklama jako reklama :wink:

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

prima neni plnohodnotny kanal ale takova na pul mazanina a HD na prime? a NAtive?

Vsak ti zebraci nemaji penize, hlavne ze chteli 3 kanal aby se vyrovnali nove, se jen podivejte co tam zacli vysilat, vsechno stahly a nakupujou levne serialy jako vrazdy v midsomeru a kde v jake riti nebo jak se jmenu jou ty druhe vrazdy, 2 roky v kuse hadej kdo sem, dokonce Moravkovou nebo Zunu si ti smudlaci nemohli dovolit a vy je chce te v HD? Na co ? Vska jak tak pujdou dal, zachvili bodou horsi nez slovenska JoJka, ja fandim Markize, ta by mohla byt co nejdriv v HD, prima se stava odpadem, svoji slavnou snuru s vyvolenymi maji davno za sebou

A souhlasim s nazorem, ze na ty jejich sobotni filmy v te mazanine se taky nekoukam, treba takoveho Gladiatora mam v1080p a kdyz jsem vydel tu rozamazanou upoutavku, tak jsem si rekl, ze si na to nebudu divat, tak skvely film si nezaslouzi byt vysilan v tak otresne kvalite

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
No tak s tím NatGeo Wild nesouhlasim. Reklamy každých 8-10 minut je u těchto kanálů celkem normální a krom toho, to co praktikuje NatGeo Wild, History a History HD, nejsou reklamy, ale pouze upoutávky na jejich pořady, narozdíl od většiny jiných stanic, kde jsou pravé reklamy. To je náhodou super! Není reklama jako reklama :wink:

A jaký je v tom rozíl, koukat na reklamu nebo na upoutávku? Vidět během hodiny 5 - 6x ty samé reklamy/upoutávky je pěknej vopruz. Ještě že to většinou sleduju ze záznamu. Zlaté spektrum, tam žádné nejsou.

Sdílet toto téma

Reklama = otravné promo na nějaký výrobek

Upoutávka = promo na nějaký seriál daného kanálu

Myslím si, že to, že na NGC Wild běží jenom upoutávky je dost dobrý. Stanice, kde nejsou reklamy na zaplacení chodu kanálu, napočítáš na prstech. Neexistuje na světě stanice bez reklam a bez upoutávek, to je nesmysl. Ale pokud máš radši otravování na prádlo a kdo ví co, tak prosim. A na Spektru, že nejsou? Hm. A to mezi pořadama je co? Tam jsou jak reklamy, tak upoutávky - stejně jako na 90% všech kanálů. A jinak zlaté Spketrum sotva. Od tý doby, co ho převzali před pár lety maďaři, to šlo celkem dolů. Maďarské nápisy jsou na blití, dřív to byl českej kanál.

• lokalitaHlavní město
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefon-
  • zařízeníKaon

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku