Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
fwefw

upc standatd - změna

Recommended Posts

Nějak Vás nechápu. Máte od UPC DTV nabídku Standard a ptáte se co je pro Vás nejvýhodnější za internet? Už máte nějaký tarif nebo si chcete pořizovat?

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník
neni nad to vytvořit si vlastní balíček, kterej je ještě výhodnější... 8)

Zrušil jsem televizi a nechal jsem jenom internet,ale už 2 měsíce mně hraje i televize.Jak to vypadá nechávají i televizi k internetu .Internet mám ještě od karnevalu. :D

Sdílet toto téma

Zrušil jsem televizi a nechal jsem jenom internet,ale už 2 měsíce mně hraje i televize.Jak to vypadá nechávají i televizi k internetu .Internet mám ještě od karnevalu. :D

V některých lokalitách hrají k internetu 4 programy v analogu. Pokud Vám jich hraje víc tak Vás technik zapoměl odpojit. Pak se jen modlete aby pravidelná kontrola která se dělá u Vás přišla co nejpozději :D

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Návštěvník   
Návštěvník

V některých lokalitách hrají k internetu 4 programy v analogu. Pokud Vám jich hraje víc tak Vás technik zapoměl odpojit. Pak se jen modlete aby pravidelná kontrola která se dělá u Vás přišla co nejpozději :D

Hraje 12 programů.

Sdílet toto téma

Pokud máte internet Classic tak se koukněte na stránky jestli by Vám vyhovoval jiný více.

http://www.upc.cz/internet/

Ale předem se informujte zda nemáte služby nějak výhodně zabalíčkované aby jste o to nepřišel :)

Právě, že ne. Bylo placeno něco přes 1200 za rychlost 25 MB, takže jako za UPC Fiber Power 50, ale s poloviční rychlostí. Teď si dám Fiber Power 100 na nějakou dobu za tu zlevněnou částku a potom přejdu na Fiber Power 50.

Sdílet toto téma

Právě, že ne. Bylo placeno něco přes 1200 za rychlost 25 MB, takže jako za UPC Fiber Power 50, ale s poloviční rychlostí. Teď si dám Fiber Power 100 na nějakou dobu za tu zlevněnou částku a potom přejdu na Fiber Power 50.

:thumleft: Asi nejlepší řešení :wink:

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

To nevadí beztak už je ten modem starší a občas stačí truchu zavadit o šnůru a vypadává. Jinak jdu do 50, u 100 je sleva asi jen pro nové klienty na ty stávající u UPC odjakživa serou.

Sdílet toto téma

v tom případě se jich zeptej, jestli se jim vyplatí, aby ti smlouvu rušili a znova vytvářeli novou... já dostal slevu automaticky hned od září na FP100, do tý doby sem měl FP30...

• lokalita-
  • internet-
  • televize-
  • telefon-
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku