Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
    • David - UPC

Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 
patriot8891

Internet 1 Mb

Recommended Posts

Zdravim,

chtěl bych se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s internetem 1 MB od UPC. Jakej je například rozdíl oproti 10 MB (kromě rychlosti samozřejmě). Jestli jsou vyšší pingy, nebo tento tarif trpí nějakými jinými neduhy.

Rozhoduju se, že uplně odejdu od UPC, kromě internetu. U toho bych chtěl přejít z 10 MB právě na 1 MB. Internet používám jen na brouzdání, občas hraji hry (právě proto dotaz ohledně odezvy). Vím, že rychlost na hraní her stačí, 1 MB jsem měl u UPC před několika lety a vždy vše perfekt.

Díky za odpověď

Sdílet toto téma

Teď jsem se podíval do ceníku a docela jsem se zhrozil. Za snížení na službu UPC internet 1M nebo na UPC internet 256 je účtován poplatek 1008 Kč.

Nevíte, zda lze zřídit služba UPC internet 1M u nového zákazníka? Jako že bych nynější smlouvu zrušil a pak vytvořil novou.

Sdílet toto téma

Poplatek 1008 Kc je pouze za snizeni sluzby, noveho zakaznika se to netyka.

Lze pripojit i stavajiciho zakaznika formou samoinstalace - pokud ma jiz doma modem, napr. k telefoni sluzbe, aktivacni poplatek je pak 100 Kc.

Pokud zakaznik modem nema, tak ho technik donese a bude to za 300 Kc.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Jsem z toho jejich ceníku zmatený. Chápu to tak, že když zruším nyní smlouvu na vše, tak mě odpojej, a pak budu chtít novou smlouvu na 1M internet, tak budu stejně muset platit připojovací poplatek 1,210.08 Kč ? Takže by to šlo obejít tak, že bych nyní zrušil pouze televizi a internet a pak nechal k telefonu přidat 1M internet a pak zrušil telefon? Tím by mi zůstal rovnou i modem a technik by snad ani nemusel chodit. Pak bych poslal jen STB a telefon LICE.

Sdílet toto téma

Tezko rict, pocitam ze tento postup asi nikdo moc nepouziva. :wink:

Kazdopadne internet o rychlosti 256/64 kb, je dobry tak na zakladni surfovani a e-mail,

hrani her, sreamovane videa apod. tam uz pojedou ztuha.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

Kazdopadne internet o rychlosti 256/64 kb, je dobry tak na zakladni surfovani a e-mail,

hrani her, sreamovane videa apod. tam uz pojedou ztuha.

to jakoze se pred 5 roky nehraly na netu hry? v pripade, ze je v poradku ping, tak 256/64 uplne straci.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 30
  • televizeTV Start
  • telefonStarší služba
  • zařízenínevim

Sdílet toto téma

No je fakt ze jsem kdysi take hral Unreal Tournament na dial-up modemu a jelo to. :wink:

Ale tneto tafif spis berte jako rozjezd pro ty co s nim nemaji zkusenosti, nebo pro obcasne nenarocne brouzdani, VoIP na tom take moc nepojede.

• lokalitaBrno
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonNemám
  • zařízení-

Sdílet toto téma

S rostoucími rychlostmi roste i náročnost stránek a aplikací :wink: Dnes najedete webovku a je tam tuna flashe a dalších objemných zbytečností. :) Čili srovnání internetu nyní a před pár letyje trošku zavádějící.

Pokud chcete si připomenout jak stránky vypadali tak se koukněte sem :lol:http://www.chmi.cz/

• lokalitaBrüx/Praha
  • internetInternet 100
  • televizeTV Komfort
  • telefonStarší služba
  • zařízeníCompal

Sdílet toto téma

Pro mě je často důležitější obsah než forma.

http://www.chmu.cz patří mezi mé oblíbené stránky. A pokud vázne rychlost, klidně se obejdu bez zbytečností. A i takové iDnes se dá prohlížet ve verzi pro mobily http://m.idnes.cz/.

Nebo toto fórum obsahuje spoustu často důležitých informací, a také funguje s rozumnou grafikou.

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku