Jump to content
Merllinn

Zmizely kanály z TV a VRC

Recommended Posts

Zdravím všechny UPC guru, chtěl bych vás poprosit o radu.

Ještě do minulého týdne vše běželo bez problémů...STB CONAX CV-5000 mám pomocí SCARTu spojené s VRC a TV a zároveň průchozí koax anténu z STB do VRC a pak do TV. Ještě minulý týden jsem ve VRC i TV nalagil digitální kanály bez problému a mohl je tak sledovat i s vypnutým STB a nahrávat na VRC.

 

Někdy během minulého týdne se najednou na TV i VRC objevil u kabelových kanálu no signal a i když jsem se pokoušel je naladit znovu, žádný digitální nenaladím.

 

Nemohl by mě někdo prosím poradit v čem může být zrada? Zapojení jsem 100x kontroloval a to je pořád stejné. Na STB kanály sledovat mohu, ale jako by je STB už neposílal dál do TV a VRC, jsem z toho hodně zmatený.

 

Předem moc děkuju za rady

Merllinn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud jsi mohl nahrávat kanály s vypnutým STB,tak jsi nenahrával digitální,ale analogovou nabídku UPC.Je možné,že u vás analog už zrušili ale těch důvodů může být více.Digitální nabídka by měla jít nahrávat normálně,ale musí být STB stále zapnutý a naladěný na nahrávaný kanál.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak píše kolega. Video určitě neumí nahrávat digitální signál, to je už z principu analogové zařízení. Nahrával si tedy analog.Zřejmě ve vaší lokalitě zrušili a nebo je výpadek analogu.

Nahrávat "digitál" na video jde pouze s pomocí set top boxu, který digitální anténní signál převede na analogový linkový signál.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No analog nemohou mít vypnutý, ruší se pouze nabídka KLASIK. Nabídka MINI zůstává, a navíc se do ní přidávají některé další kanály, které v analogu dříve nebyly. Takže celkem je v nabídce přibližně 14, možná 15 kanálů.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • HD DVR Mediabox, CA Modul
  • Příbram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to je opravdu divné...kabely jsou pořád stejné jako když kanály fungovaly...spojení jsem popsal v prvním postu. Tak je možné že se jedná o výpadek, protože to najednou přestalo fungovat v TV i VRC, opravdu je to jako kdyby ty kanály najednou z antény nešly. A kdybych měl chybu v kabeláži, tak bych to poznal už tím, že by nešly kanály v STB, ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...