Jump to content

HD programy v nabídce Starter?

Recommended Posts

Právě jsem koukal na stránky UPC na programovou nabídku platnou od 1. 1. 2010. V nabídce Starter, kterou mám, jsou nově uvedeny i ČT1 HD, Nova HD a Barrandov HD. Co je na tom pravdy? Jestli jo, tak si hned koupím modul od Licy, páč mám TV Panasonic s kabelovým MPEG-2 i MPEG-4 tunerem.

No vypada to, ze to tak bude. Coz je supr, pac sem v prosinci presel na Standard prave kvuli HD programum ... Nastesti sporty (Euro a Nova) v HD tam nejsou a kvuli tem to mam predne, takze zas tak moc litovat nemusim ;)

Díky za odpovědi, zítra objednám ten modul se spárovanou kartou, abych to stihnul do olympiády. Jen se chci ještě zeptat, jestli pak poplatek za službu Starter zůstane ve výši cca 300 Kč, i když budu mít od UPC dvě karty - aby pak po mně nechtěli šest stovek.

U digitální kabelový televize platíš paušální poplatek za byt. Čili poplatek je stejný ať máte 1 kartu a nebo 4 :wink:

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha
Právě jsem koukal na stránky UPC na programovou nabídku platnou od 1. 1. 2010. V nabídce Starter, kterou mám, jsou nově uvedeny i ČT1 HD, Nova HD a Barrandov HD. Co je na tom pravdy? Jestli jo, tak si hned koupím modul od Licy, páč mám TV Panasonic s kabelovým MPEG-2 i MPEG-4 tunerem.

a kvuli toho porizovat UPC? vsak ty 3 kanaly naladis i na dvbt bez karty a ci modulu :D

Jen s trochu jiným BR:

DVB-T

CT HD i Nova HD cca 5,5 Mbps + audio 202 kbps

DVB-C UPC

CT HD 13,5 Mbps + audio 384 + AC3

Nova HD 9,6 Mbps + audio 200 kbps

TV Barrandov 9 Mbps + audio 256 kbps + TXT 200 kbps

a TV Barrandov HD v DVB-T není

• Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • modem
  • Praha

Díky za odpovědi. Jen se chci ještě zeptat na jednu věc: Na Panasonic TX-42X10Y jsem ještě předtím, než mi přijde modul, nastavil Finsko a zkusil příjem volných DVB-C programů (tuším UPC, Prima Cool, Nova Cinema, Z1) a zadařilo se. Ale narazil jsem na jiný problém - TV mi pak nechtěla naladit všechny programy v analogu. Setkali jste se s tím? Poradíte? Předem díky.