Přejít na obsah
PetrS

Dva byty - pojede CA modul s jedné adresy na té druhé?

Recommended Posts

Taktéž potvrzuju. Můžeš to přenášet po celém česku. Signál je všude stejný. Jen si nejsem jistý, jestli kdybych přenesl STB z čech do moravy tak jestli "měsíční předplatné" se vysílá celoplošně a nebo regionálně. Každopádně jestli to je přenos v rámci města, tak bych si nedělal starosti.

Dokonce takto jde prý přenést i telefonní stanice a přípojka pro internet - jen tam kde se to přenáší musí být jedna z těchto služeb v provozu - kvůli filtrům v rozváděči.

Sdílet toto téma


Link to post

Já jsem kdysi četl nějakou kauzu, že někdo někomu odcizil modem a ve své domácnosti se na něj připojoval a prováděl nějaké protizákonné věci a policie samozřejmě šla po tom, komu byl ten modem ukraden - protože ten zloděj v podstatě používal jeho účet a jeho IP adresu.

Takže myslím, že přemístění v rámci sídliště by neměl být problém- tam UPC myslím nějak moc nepozná jestli je modem zapojen do zásuvky v prvním vchodě v bytě 13 a nebo ve vedlejším věžáku na patře 18 a bytě 139.

Sdílet toto téma


Link to post

Koukám, že je tu již téma, které mě také zajímá.

 

Příklad:

Mám dvě bydliště, na jednom platím Internet + DIGI TV a na druhém platím Internet + Analog TV a od UPC mám 1x STB a 1xCA CONAX s kartou.

Dá se například STB přenést na druhé bydliště a připojit a pojede mi taky digitál (v bydlišti, kde platím pouze analog)?

 

V bydlišti, kde mám jen analog můžu naladit i digitál, ale je samozřejmě zakódovaný (naladil jsem asi 109programů (včetně rádií)). Když si přinesu CA kartu s modulem z druhého bydliště, půjde mi digitál??

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

To znamená, že pokud mám na jedné adrese nabídku Standard a na druhé Starter, tak budu chytat nabídku podle toho který STB se spárovanou kartou zapojím? Nebo jak to mám chápat?

Sdílet toto téma


Link to post
Návštěvník

Takže když pořídím 2 CA moduly (jestli to teda jde) na nabídku Standard, tak jej budu moct sledovat na adrese kde platím Starter?

Sdílet toto téma


Link to post

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×