Přejít na obsah
  • Sdělení

• David - UPC

Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
hujer

Mrtvý CA modul - Technicrypt CXV

Recommended Posts

Nazdárek vespolek.

Ještě než odešlu svůj CAM k reklamaci do Licy jsem se chtěl zeptat, jestli se už někdo setkal s tím, že odešel CA modul. Měj jsem jej 9 měsíců, fungoval bez problémů v mé Bravii a najednou nic - konec - smrt. Modul neni ani detekován - ajko by nebyl zasunut. A dokonce, kdyz mi bezne hraji volné programy např. Z1 a já modul zasunu, tak se vše ztratí a píše že "kanál není naladět" atd. Má/měl někdo podobný problémM

Sdílet toto téma

me zase cca 1x za mesic totalne modul vysadi - vsechny programy se ztrati a musim znovu nechat naladit cely rozsah, coz je docela opruz radit pak ty programy podle sebe

problem bude asi v LICA modulu a ne v TV Bravia

• lokalitaPraha
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komfort
  • telefon-
  • zařízení2x CA modul, modem Cisco

Sdílet toto téma

me zase cca 1x za mesic totalne modul vysadi ...

Jakou máš TV BRAVIA? Já mám 2 TV BRAVIA - jednu řady V4500 a druhou řady W5500. U BRAVIE V4500 se občas také vymažou všechny kanály, u W5800 se toto nestalo nikdy. Samozřejmě jsem měnil CA moduly mezi sebou a nepomohlo to. Nakonec jsem zrušil v menu automatickou aktualizaci a zatím je to v pořádku. Takže bych to spíš viděl na problém v BRAVII.

Upraveno uživatelem Návštěvník

Sdílet toto téma

Pozor, v menu Bravie se tváří CA modeul jako že NENÍ, takže nejde např. aut.aktualizaci vypnout. Navíc několik měsíců CAM fungoval OK i s aut.aktualizací zaplou.

PS. CA modul je již v reklamaci, tak uvidíme...

Sdílet toto téma

Jeden přitroublý dotaz. Mám totiž také Bravii W4000 a stejný problém. Stává se to tak cca jednou za 1.5 až 2 měsíce. Nedávám to však ladit, jen nechám TV cca půl hodiny ve standby. Znovu to naskočí, ale "oficiálně" sestavené, takže si to také musím přeházet aby to vyhovovalo podle toho jak to mám setříděné. A ten dotaz. Vypnout co ? Je tam

1/ Technické nastavení - autom. aktualizace vysílačů, případně aut.stažení software

2/ Nastavení modulu CA - CI Modul- aut.aktualizace software, příp. deaktiv aut. aktualizace software

• lokalitaTeplice
  • internetInternet 200
  • televizeTV Komplet
  • telefonStarší služba
  • zařízeníModem Technicolor, 2x CA modul

Sdílet toto téma

Vypni automatickou aktualizaci vysílačů. Jediný problém je v tom, že se ti nové programy potom nebudou automaticky přidávat k již naladěným. Já to řeším tak, že když zjistím, že byl UPC přidán nový program, tak na nějakou dobu autonatickou aktualizaci vysílačů zapnu, TV vypnu do standby, ve standby ji nějakou chvíli nechám, potom TV zapnu, zkontroluju, že se nový program naladil (přidal) a zase vypnu automatickou aktualizaci vysílačů. Je to teda docela opruz, psal jsem už SONY co stím a byl jsem odkázán na servis. Tak asi zkusím servis, co on na to.Jak píšu výše, u modelu W5500 to nědělá, tak to vypadá na nějaký problém s firmwarem u řady 4000 a 4500. Bohužel nový firmware nahraje do TV pouze servis. U W5500 to je jinak, tam si firmware po stažení z technické podpory SONY nahraješ z USB flešky sám.

Jinak jsem měl ten samý problém co popisuješ. TV jsem vypnul do standby, po nějaké době ji zapnul a žádný naladěný kanál. Potom jsem ji znovu vypnul do stanby, chvíli ji takto nechal a po zapnutí byly naladěny všechyny programy, ale jak píšeš, "oficiálně sestavené".

Sdílet toto téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku