Jump to content

Recommended Posts

jj, tak to u těch krámů bývá. Marketing napíše 500 Mbps a pak se ukáže, že je port jenom 100 Mbps (viz ekvivalenty v podobě TP-Linků apod.)

• Fiber Business 240
  • Volám neomezeně
  • TV Komfort
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Ubee, CAM
  • Brno

Každopádně je to prodávané dost pod cenou. A ethernetový port to bude asi opravdu mít 10/100.

• Internet 300
  • -
  • TV Komplet
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • Compal, HZN USB
  • Brüx/Praha

to je jasne, ze port bude mit 10/100. , ale cim vyssi rychlost komunikace mezi zasuvkami nyni vetsinou maji 500, tim vyssi prostupnost pri spatnych podminkach 220v rozvodu

Edited by kotasek
  • Internet 150
  • Jiná služba
  • TV Start
  • -
  • -
  • -
  • EPC3925
  • brno

Koupil jsem dva sety pro známé. Tak jsem rovnou i vyzkoušel. Mám ještě staré rozvody v hliníku a propustnost, linku mám 150/ a na druhé straně bytu 3-1 byla kolem 80 což si myslím je celkem dostačující za ty peníze (jak psal Marek26 pod cenou) . Zajímal jsem se jestli taky jestli by to bylo možné i spárovat na jeden vstup dva výstupy z adaptérů v různých místnostech to nelze. Pouze lze lze využít v páru. Přes novější rozvody to asi bude lepší. Upozorňují, že přes staré to nemusí být ideální. Ale jak jsem psal za ty prachy OK. 

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj

Ahoj,

taky jsem si ted objednal za 200Kc super cena.

hint: pokud se to objedna pres linku, dokonce vam to dovezou na adresu (technikem), a vyuctuji ve fakture.

@becvys mel sem od poweline od tplinku a zyxelu, a naprosto v pohode sem to mel ve 3 mistnotech (tj 3ks), to ze to nejde jsi zkousel jak??

• Internet 300
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Compal
  • Praha

V 8. 11. 2019 v 6:41 PM, Jenik napsal:

@becvys mel sem od poweline od tplinku a zyxelu, a naprosto v pohode sem to mel ve 3 mistnotech (tj 3ks), to ze to nejde jsi zkousel jak??

No za prvé jsem se ptal přímo technika když to dovezl a řekl že fungují pouze v páru. Stejně jsem zkoušel a fungoval pouze pár. Třetí adaptér když jsem zkoušel v další místnosti tak ani omylem. Ale neměl jsem to pro sebe jen pro známé a ty jsou spokojený. 😏

• Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • 10 GB
  • Neomezeně
  • Neomezeně
  • CAM/CBN CH7465LG
  • Karlovarský kraj